reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa

reklama
No właśnie nie mogę nic takiego tu znaleźć póki co. Wiem mniej więcej co jeść ale to raczej w kółko to samo. A ogólnie nie chcę szybko zniechęcić się do np kurczaka i indyka. Nie wiele o tej diecie wiem po prostu nikt ze mna nie rrozmawiał. A zdolności kulinarns zerowe...poziom podstAwówka u nas wjest domu to mąż gotuje a ja w weekendy znaczy teraz kiedy mam wolne to ja zajmuje się kuchnią. Mąż gotował bo był w domu wcześniej..ja wracam-łam do domu po 20 a wychodzilam 7 rano.
 
No właśnie nie mogę nic takiego tu znaleźć póki co. Wiem mniej więcej co jeść ale to raczej w kółko to samo. A ogólnie nie chcę szybko zniechęcić się do np kurczaka i indyka. Nie wiele o tej diecie wiem po prostu nikt ze mna nie rrozmawiał. A zdolności kulinarns zerowe...poziom podstAwówka u nas wjest domu to mąż gotuje a ja w weekendy znaczy teraz kiedy mam wolne to ja zajmuje się kuchnią. Mąż gotował bo był w domu wcześniej..ja wracam-łam do domu po 20 a wychodzilam 7 rano.
Na krótkich szyjkach napisałam trochę o diecie.
 
Do góry