reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca w ciąży

Zdycham. Jak zwykle po wizycie zaliczyłam maca i tylko frytki i sałatkę a tutaj cukier 9.0, 162 siedzę w aucie i pawia puszczę
Co za odwaga [emoji16] Ja zjadlam ostatnio samego kotleta, reszte sie balam.
Dziewczyny ja chciałam zapytać bo w przyszłym tygodniu mam badanie, obciążenie glukozą75, wiem, że muszę być na czczo i tu moje pytanie, biorę tabletki na tarczycę euthyrox i je trzeba brać też na czczo, czy te tabletki mogą mieć wpływ na wynik ? Mam ją normalnie zażyć przed badaniem, czy może dopiero po badaniu ? A może ten jeden dzień ominąć dawkę ? Sama już nie wiem, a zapomniałam dopytać gin.
W UK normalnie mozna przyjac lekarstwa, ale co kraj to obyczaj.
Ja wciagam druga kanapke w pracy, na bank bede poza norma. Ale co zrobic jak glodna jestem i juz salatki nie moge jesc.
 
reklama
Dziewczyny ja chciałam zapytać bo w przyszłym tygodniu mam badanie, obciążenie glukozą75, wiem, że muszę być na czczo i tu moje pytanie, biorę tabletki na tarczycę euthyrox i je trzeba brać też na czczo, czy te tabletki mogą mieć wpływ na wynik ? Mam ją normalnie zażyć przed badaniem, czy może dopiero po badaniu ? A może ten jeden dzień ominąć dawkę ? Sama już nie wiem, a zapomniałam dopytać gin.
Ja wzięłam euthyrox normalnie.
 
@renisus @slodkatrojeczka a jakie pieczywo jecie? Ja mam sprawdzony chleb żytni z Biedry :) Raz kupiłam bułkę pszenno-zytnia z Kauf.landu i była masakra. Wasa też nie jest dobra. Mogę spokojnie zjeść dwie kromki na raz i jest ok. Spróbujcie i dajcie znać jak wyniki.
 
U mnie rano 92 [emoji849] jem twarożek tłusty że śmietana, szczypiorkiem i rzodkiewki.

Jakiś kryzys mam. I jedzeniowy i wagowy.
 
@renisus @slodkatrojeczka a jakie pieczywo jecie? Ja mam sprawdzony chleb żytni z Biedry :) Raz kupiłam bułkę pszenno-zytnia z Kauf.landu i była masakra. Wasa też nie jest dobra. Mogę spokojnie zjeść dwie kromki na raz i jest ok. Spróbujcie i dajcie znać jak wyniki.
Ja już próbowałam wszelkich chlebów i bułek i nie pasuje mi nic. No w sumie jeszcze został mi pumpernikiel. I mogłabym upiec chleb gryczany ale to już ma specyficzny smak i chyba mi nie podejdzie [emoji23]
 
U mnie rano 92 [emoji849] jem twarożek tłusty że śmietana, szczypiorkiem i rzodkiewki.

Jakiś kryzys mam. I jedzeniowy i wagowy.
Czemu kryzys? Dlatego, że nie chce Ci się jeść, czy po prostu przez te zakazy? Ja też się łamię już czasami. Zjadłabym pizzę ale wiem, że będę zdychała. A wagą się nie przejmuj, co musimy to i tak przytyjemy. Potem się zrzuci. Jak nie samo, to może trochę będziemy musiały pomóc "szczęściu" ale się zrzuci. Skoki cukru też wpływają na wagę. Dziecko masz już prawie kilogramowe, dodaj do tego wody, łożysko, wodę zatrzymaną w organizmie... Nie ma co się łamać :)
 
reklama
Czemu kryzys? Dlatego, że nie chce Ci się jeść, czy po prostu przez te zakazy? Ja też się łamię już czasami. Zjadłabym pizzę ale wiem, że będę zdychała. A wagą się nie przejmuj, co musimy to i tak przytyjemy. Potem się zrzuci. Jak nie samo, to może trochę będziemy musiały pomóc "szczęściu" ale się zrzuci. Skoki cukru też wpływają na wagę. Dziecko masz już prawie kilogramowe, dodaj do tego wody, łożysko, wodę zatrzymaną w organizmie... Nie ma co się łamać :)
I jedzenie i waga.
Nie chce mi się jeść bo tyje. Tyje bo jem. Niby zdrowe rzeczy wywalaja cukier w kosmos.
Ja to wszystko wiem, co napisałaś, ale jakiś taki kryzys mam.
 
Do góry