reklama

Ćwiczenia w ciąży

Temat na forum 'Dzieci urodzone w październiku 2005' rozpoczęty przez Lucky, 13 Lipiec 2005.

1. Lucky

Lucky Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Drogie brzuchtki chciałbym abyśmy na tym wątku mówił o tym jakei możemy wykonywać ćwiczenia, a nasz koleżanka Doxa m,m nadzieję że podzieli się jakie ćwiczenia wykonują w szkole rodzenia.
    Bardzo mi się przytyło i chciałbym poćwiczyć a nie wiem jkie ćwiczenai wolno mi wykonywać.
    Dziewczyny piszcie..

2. Orzech

Orzech Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    lucky najfajniejsze sa chyba spaceki o poranku albo wieczorem, jak juz jest czym oddychac ;) pol godzinki mozna chodzic codziennie spokojnie - Magda chodzi 3 razy dziennie z pieskiem, wiec ....... ;)
    poza tym wlasciwie wszystkie lekkie gimnastyczne cwiczenia, oprocz brzucha i skretow. Wymachy nog, rozciagniecia delikatne nog, ramion. Nie wiem..... ja po prostu zaczynam i cwicze ;)

3. reklama
  4. Lucky

Lucky Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Orzech j teraz tez z pieskiem musze wychodzić :p
    a znacie juakies cwiczenia na piersi?? takie które mozemy wykonywac

5. Doxa

Doxa Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Lucky ja jeszcze nie chodzę do szkoły rodzenia ;) Chodzę tylko na zjęcia "Gimnastyka dla ciężarnych"

Piersi można już ćwiczyć, oczywiście bez przesady ;), my np. robimy ćwiczenia z piłką trzymaną tuż przed klatką piersiową i ściskamy ją.

6. Lucky

Lucky Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Doxahyba kupię sobie piłkę bo czuję się jk ocięzały wieloryb i ciągle boli mnei kręgosłup..
    Fajnie że chodzisz na takie zajęci ja też bym chciałą le wiesz BŁONIE TO TAKA DZIÓRA ŻE tu takich rzeczy nie organizują, chyba najbliższym miejscem był by wawa.

7. Doxa

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Lucky ja jeżdżę 2x w tygodniu do Warszawy, a mieszkam w Markach!

8. Lucky

Lucky Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Doxa ostatnio wpadł mi do głowy dziwny pomysł i głupawy mianowicie myślałam sobie że jak byś chciał to mogłybyśmy w wawie sie spotkać jak bym byłą np. na USG ale sdzę ze chyba należłoby sie3 lepiej poznać

9. Doxa

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Lucky bardzo dobry pomysł!!! Jaki termin by Ci odpowiadał? Ja jestem w Warszawie we wtorki i piątki.

10. reklama
  11. Lucky

Lucky Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Doxa ajk będę wiedziała kiedy będę iała USG to Ci npisze keidy będe w wawie

12. Doxa

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    OK, mam nadzieję że uda nam się zgrać w czasie ;)

Poleć forum