reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cycowe mamy :)

A czy karmicie jeszcze na żądanie czy macie już jakieś w miarę stałe pory? Bo u nas to raczej jest pełen spontan. Jedynie w nocy je zwykle ok. 2-3 i potem o 6. A w dzień to jak jej się spodoba.
 
reklama
A czy karmicie jeszcze na żądanie czy macie już jakieś w miarę stałe pory? Bo u nas to raczej jest pełen spontan. Jedynie w nocy je zwykle ok. 2-3 i potem o 6. A w dzień to jak jej się spodoba.
Moje dziecko ma rytm jak w zegarku hehe bo zawsze o tych samych porach chodzi spać więc i z karmieniem nie ma problemu;-);-);-) ale w miedzy czasie jak nie śpi to karmię na żądanie:tak::tak: czasami jest głodny po 2 godzinach, czasami po jednej, różnie bywa;-) ale i najada się szybko, teraz to raptem 5 minutek trwa:-)
 
Ech u nas i w dzień i w nocy pije jak chce:no:
Ale pory snu ma mniej więcej stałe...dużo zależy od tego o której rano się obudzi:tak:
 
No Kaj też je kiedy chce. Tylko na noc je zawsze po 19tej i rano o 7.30 bo idziemy do szkoły dzieci odprowadzić i muszę go obudzić :-D
 
Moje dziecko ma rytm jak w zegarku hehe bo zawsze o tych samych porach chodzi spać więc i z karmieniem nie ma problemu;-);-);-) ale w miedzy czasie jak nie śpi to karmię na żądanie:tak::tak: czasami jest głodny po 2 godzinach, czasami po jednej, różnie bywa;-) ale i najada się szybko, teraz to raptem 5 minutek trwa:-)

Wow zazdroszczę- raz stałych pór karmienia a dwa, że się tak szybko najada. Moja już teraz też je szybciej- ok. 20-30 minut a wcześniej to było zwykle ok. 50 minut- i to całkiem niedawno- jeszcze ze 2 tygodnie temu tak długo jadła.
 
A czy karmicie jeszcze na żądanie czy macie już jakieś w miarę stałe pory? Bo u nas to raczej jest pełen spontan. Jedynie w nocy je zwykle ok. 2-3 i potem o 6. A w dzień to jak jej się spodoba.
U mnie teraz tez mniej wiecej sa stale pory jedzenia:tak:ale oczywiscie zdarza sie ze je czesciej np. co godzine lub dwie:tak:to normalne i nie znaczy wcale ze jest glodny,moze mu sie po prostu pic chce:tak:
I tez je mniej wiecej 5-10 minut:tak:

Dziewczyny ja karmię piersią i dopajam na noc butlą i jeszcze okresu nie dostałam :/ czy jest tu jakaś dziewczyna co ma podobnie ?

Wiesz jesli karmisz piersia nawet raz dziennie to @ moze nie byc:tak:ale to nie znaczy rowniez ze jestes nie plodna wiec jesli cos podejrzewasz zrob test;-)
 
Wow zazdroszczę- raz stałych pór karmienia a dwa, że się tak szybko najada. Moja już teraz też je szybciej- ok. 20-30 minut a wcześniej to było zwykle ok. 50 minut- i to całkiem niedawno- jeszcze ze 2 tygodnie temu tak długo jadła.

50 min??
mój jak jadł ok 10-15 to myślałam, że wieki je :-) Teraz tak 5 a raz na dzień i w nocy wisi 10-15, chyba się musi poprzytulać ;-D

Dziewczyny ja karmię piersią i dopajam na noc butlą i jeszcze okresu nie dostałam :/ czy jest tu jakaś dziewczyna co ma podobnie ?

Ja robię tak samo...ale biorę tabletki!

Ja tak jak Aga, ale puki się karmi może nie być @
 
reklama
Dziewczyny ja karmię piersią i dopajam na noc butlą i jeszcze okresu nie dostałam :/ czy jest tu jakaś dziewczyna co ma podobnie ?
Ja jeszcze nie dostałam.
Wow zazdroszczę- raz stałych pór karmienia a dwa, że się tak szybko najada. Moja już teraz też je szybciej- ok. 20-30 minut a wcześniej to było zwykle ok. 50 minut- i to całkiem niedawno- jeszcze ze 2 tygodnie temu tak długo jadła.
Bardzo długo, chociaz i mój na poczatku to po pół godzinie na cycu wisiał ale teraz karmienie to sama przyjemność;-)
 
Do góry