reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cykle bezowulacyjne

Ja już rosnil raz w domu z tabletkami. Lekki ból brzucha i 8 dni krwawienia. A teraz czekam już 2 tyg ale nie wiem dokładnie kiedy pęcherzyk ciążowy się wchlonal więc możliwe że już czekam dłużej. Beta z 20.04 poniżej 5
Daja tabletki do domu? Mnie w Wawie odrazu wzięli na oddział. Ponoć do domu już nie daja.
 
reklama
Daja tabletki do domu? Mnie w Wawie odrazu wzięli na oddział. Ponoć do domu już nie daja.
Ja dostałam z pl od prywatnego bo mieszkam w DE i nie móglam zostać w Pl bo kończył się urlop. Z tym że zaznaczył że w razie wu to do szpitala mam iść tutaj. Ale nie musiałam poszłam po krwawieniu do gin i oczyściłam się sama w całości bez większej ingerencji.
 
Olejcie te testy owulacyjne to jest strata pieniędzy. Od stycznia bawiłam się z nimi i pokazywały dwie grube krechy. Od dwóch cykli 10 dni po domniemanej owulacji poszłam na progesteron wynik w marcu to 6,80 a wynik w kwietniu to 0,78. Czyli kompletna katastrofa. Wczoraj byłam u ginekologa i powiedziała że pęcherzyka tu żadnego nie ma , a jestem 10 dni po @ więc już powinno być coś widać a tam kompletnie nic. Mam zrobić komplet badań hormonalnych w 3d.c. i 21.d.c. i wtedy zrobi drożność jajowodów i wdroży odpowiednie leczenie, które będzie skuteczne. Tak bardzo się boję, ale mam 23 lata to może jakoś to będzie. A Wy dziewczyny olejcie testy owulacyjne tylko róbcie wyniki krwi, aby nie marnować czasu, proszę Was !😍😘
 
Do góry