reklama

Czapeczka

Temat na forum 'Zdrowe dziecko' rozpoczęty przez Sunina, 28 Lipiec 2008.

 1. Sunina

  Sunina poszukująca :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Czy ja powinnam mojej półrocznej Faustynie zakładać czapeczkę PRZY KAŻDYM wyjściu na dwór, nawet w upał? Główka Małej się poci i bez czapki. Przepraszam, jeśli gdzieś było, ale mimo, że członkiem forum jestem od dawna, to poruszać się jeszcze nie bardzo umiem :sorry2:
   
 2. rozalka

  rozalka Lutówkowo-sierpniowa mama

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Ja Ci powiem,że na słońcu zawsze zakładałam,ale jak synek siedział w wózeczku w cieniu,to nie.Popołudniami też nie zakładałam.
  Teraz jest tak,że mały większość dnia lata z gołą głową,szczególnie gdy spacer jest popołudniu,a słońce niezbyt ostre.:tak:
  Może bardziej sie sprawdzi cieniutka,bawełniana chustka u Twojego malucha.:tak:
   
 3. reklama
 4. natka86

  natka86 mamusia Zosieńki

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  witam-ja tez mam 6-miesięczną córeczke i powiem ci że nie zawsze ma czapkę,kiedy jest gorąco na dworze a słońce jest ukryte pod chmurkami i nie ma wiatru,a wczoraj akurat byla taka pogoda,to mała nie ma czapki.
  obecnie mieszkam w Holandii i spotkać tutaj noworodka z czapką na głowie to niemożliwe-tu dzieci nigdy nie noszą czapek-ile razy spotykam w supermarkecie mamy z dzieciątkami młodszymi od mojego szkraba bez skarpetek i czapeczek-u nich to norma,a wcale w te dni nie jest ciepło. czasami mnie to p:surprised:rzeraza
   
 5. joanna30055

  joanna30055 mama Ksawka 07

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  witam ja też nie zakładam jak jest delikatny wiaterek i przebywa w cieniu ale na słoneczko zawsze taką cienką czapkę z daszkiem chociaż też mu się główka poci pozdrwaiam
   
 6. Sunina

  Sunina poszukująca :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Wielkie dzięki, kobietki! :) Też tak na logikę szłam, ale wolałam się upewnić, tym bardziej, że gdzieś czytałam, że do roku powinno zawsze mieć czapkę na dworze :baffled:
   

Poleć forum