reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czarna lista

Ginekolodzy z Luxmedu Warszawa, ja miałam doczynienia z 9-cioma, wszyscy byli niezbyt mili, moze dlatego ze mam abonament w tej klinice? Do tego ten który prowadził mnie na początku ciąży dr. Aleksander Grześ, to już dawno powinien iść na emeryturę :evil:, ponieważ miałam problemy zdrowotne to pojawiałam się u niego co kilka dni a on i tak mnie nie kojarzył,nie chciał dać numeru kontaktowego jakby coś się działo, a do tego dostawałam coraz więcej leków (w I trymestrze) aż dostałam zapalenia wątroby i woreczka żółciowego i pożegnałam się z tym lekarzem.
Teraz mam lekarza który nawet po miesiącu pamięta nie tylko moje imię ale także wszystkie dolegliwości :lol: no i nie skąpił mi numeru swojej komórki (a i wcale nie potrzebuję brać aż tyle lekarstw, choć dzięki pierwszemu lekarzowi jeszcze długo będę na diecie po problemach z układem pokarmowym :cry:).
 
reklama
ja omijam gabinet pana Cezarego Wołyńskiego w pruszku.....
Nie dość że płaci się niebotyczne sumy (wizyta z usg 170 pln)
to umawiasz się na konkretną godzinę a później czekasz 2 godziny na poczekalni.......
w dodatku na każdej wizycie (co 3 tyg) robił usg - chyba raczej zbędne tak często......
chodziłam do niego ok 2 miesiace a pozniej zrezygnowałam.....
pozdroofka
 
Warszawa!!- sława w dziedzinie ginekologii, połoznictwie itp....nie chcę podważac wiedzy Pana profesora R.Dębskiego, z wielkim entuzjazem udałam się do gabinetu w.w lekarza. Wydał mi się idealnym lekarzem do prowadzenia ciąży zwłaszcza po programie TV gdzie udzielał porad dotyczacych ciąży..wtedy uznałam swietny człowiek. I tak sie tez stało , zaszłam w ciąże i poszlismy do profesora Dębskiego, ale chyba nie trafilismy w dobry dzien. Pan doktor zbadał mnie bez słowa, przepisał zastrzyki i koniec dialogu z pacjentka czyli mna. To moja druga ciąża , pierwszą poroniłam , wiec drżę o Maleństwo. Jedyne pocieszenie jakie usłyszałam to :"wizyta od stycznia bedzie kosztowac 300złotych", po tym jak starałam się dowiedzieć czegoś wiecej usłyszałam zalecenie..nie szaleć. Kompletnie nie wiedziałam co oznacza.
Chyba moja kobica intuicja kazała udac się do innego lekarza, okazało się , że musze leżeć w łóżkui wstawać tylko do toalety.(przyjmować lekarstwa).
Nie chcę nawet myśleć co mogło stać się z moją ciążą...
W kazdym razie nie polecam.
Panie profesorze gratuluję tytułów naukowych , ale psychologie człowieka mogłby Pan powtórzyć.
Pieniądze to nie wszystko! :cry: :cry: :twisted: :twisted:
 
Musze niestety wpisac na nia osobe, ktora wykonuje chyba najlepsze USG w Warszawie, czyli dr Osobka -Morawski. U niego czulam sie jak w fabryce. JEst niemily, szybko konczy wizyte i zdaza sie (opinia kolezanek), ze zamiast dodac otuchy potrafi wyprowadzic z rownowagi swoje pacjentki. Wizyta jest jak polkniecie gorzkiej pigulki: warto, bo dobre USG, swietnie opisane, dobra diagnoza (urodzialm coreczke dokladnie w momencie przez niego wyznaczonym) ALE po wizycie poczulam sie jak przedmiot.

Wydaje sie,z e osoba z taka renoma powinna odznaczac sie wyzsza kultura osobista i zaszczycic pacjentke choc jednym usmiechem... i milym slowem.
 
Anna B. pisze:
Musze niestety wpisac na nia osobe, ktora wykonuje chyba najlepsze USG w Warszawie, czyli dr Osobka -Morawski. U niego czulam sie jak w fabryce. JEst niemily, szybko konczy wizyte i zdaza sie (opinia kolezanek), ze zamiast dodac otuchy potrafi wyprowadzic z rownowagi swoje pacjentki. Wizyta jest jak polkniecie gorzkiej pigulki: warto, bo dobre USG, swietnie opisane, dobra diagnoza (urodzialm coreczke dokladnie w momencie przez niego wyznaczonym) ALE po wizycie poczulam sie jak przedmiot.

Wydaje sie,z e osoba z taka renoma powinna odznaczac sie wyzsza kultura osobista i zaszczycic pacjentke choc jednym usmiechem... i milym slowem.

To ciekawe bo ja byłam u niego z mężem w grudniu w 18 tc i dla nas dr Osóbka-Morawski był strasznie miły, dużo mówił i się uśmiechał, nie wiem może trafiliśmy na jakiś super dzień :?, niestety nie znam opinii innych, więc myślałam że zawsze taki jest.
Mamy nagrany jego głos na kasecie i przyznam się że film ogląda się wspaniale :lol: a komentarze są bardzo fajne.
 
Mam radę dla Pań. Nie chodźce same na badania. Weźcie ze sobą chłopa. To na prawdę pomaga. Nawet jak łapiduch zachowuje się jak ostatni cham to przy facecie powien zmięknąć. Poza tym jest ktos kto przynajmniej teoretycznie powinien być bardzieć rzeczowy niz kobieta w ciązy (bez obrazy) i może na bierząco kontrolować co się dzieje co jest badane i w jaki sposob i może zadawać rzeczowe pytanai. Nie chce sie chwalić ale kiedy moja Pani jescze wbył aprzy nadziei i chciała mieć małęgo (teraz juz nie chce) to kiedy była sama nigdy praktycznie nie dowiedziala sie czegos konkretneo i czula sie jak przedmiot a ze mną była zawsze lepiej
Pozdro
 
pani Nazaruk z Medicover - na poczatku wydawala mi sie ok, tzn jeszcze przed ciaza. Ale w trakcie ciazy, wpedzila mnie w nerwice. Nie dosc, ze zmieniala co chwile diagnozy, to jeszcze wydzwaniala do mnie i nic nie mowiac konkretnego kazala przyjezdzac. NA koniec wizyty czesto potrafila powiedziec - "no to  ja juz naprawdenie wiem". Zero oparcia, wprost przeciwnie - same nerwy. A jak poronilam i poplakalo mi sie w gabinecie to uslyszalam komentarz - no i po co plakac, nie pani pierwsza i nie ostatnia....
pani Bebelska z Medicover - zero zycia, zero zaangazowania,

ElzbietaJ
 
Aleksander Grześ Z LUXMEDU Z WARSZAWY TO NAJGORSZY GINEKOLOG U JAKIEGO W ZYCIU BYLAM!!!
RACJA ZE POWINIEN BYC DAWNO NA EMERYTURZE !!!!
POZATYM UWAZAC PROSZE NA LEKARSTWA KTORE PRZEPISUJE, GDYZ PRZYPUSZCZAM IŻ W ZAIAN ZA "PREZENT" OD FIRM FARMACEUTYCZNYCH APLIKUJE LEKI BARDZO DROGIE W PORÓWNANIU Z KONKURENCYJNYMI PREPARATAMI NA RYNKU
POZATYM NAWET CHYBA NIE RACZYŁ PRZECZYTAĆ ULOTKI DO LEKARSTW KTÓRE TAK ZACHWALA, A WIEDZA NABYTA W SZKOLE JUŻ DAWNO MU Z GŁOWY ULECIAŁA
W KAŻDYM RAZIE BARDZO WYSZYSTKICH PRZESTRZEGAM PRZED WIZYTĄ U TEGO PANA.
POZDRAWIAM
KAROLINA
 
reklama
Ordynator oddziału ginekologiczno-położniczego w Olkuszu Wł. Stanek. Cham i człowiek bez skrupułów.Złośliwy.
 
Do góry