reklama

Czarna lista

Temat na forum 'Poleć szpital, lekarza, położną' rozpoczęty przez asia81, 18 Listopad 2004.

 1. asia81

  asia81

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Myslę, że taka lista byłaby równie pomocna. Czasami nie ma komu się pożalic... A taka informacja komus oszczędziłaby może nerwów,cierpienia i płaczu?
   
 2. Agaw_a

  Agaw_a Gość

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Jestem za!

  Zaczynam jako pierwsza.

  Omijam gabinet ginekologiczno-położniczy pana Zbigniewa Szalczyńskiego.

  O mały włos nie straciłam dziecka przez jego praktyki. Kiedy w 28 hdb trafiłam do szpitala - nawet nie zadzwonił do mnie zapytać dlaczego się tam znalazłam. Zero troski o pacjentkę. Nie ma telefonu kontaktowego "non stop", jest tylko telefon w gabinecie - tak, że można sobie porozmawiać z automatyczną sekretarką :twisted:

  Agawa
   
 3. reklama
 4. Anonim

  Anonim Gość

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Pani Dr Grazyna Korolczuk, centrum medyczne LIM Warszawa. Brak profesjonalizmu i troski. Pani doktor stwierdziła u mnie ciąże na podstwie tego, ze zrobiłam test ciązowy, zero badania. Następnie stwierdziła, że cytologia którą robiłam w zeszłym roku jest wystarczająca i skierowala na badania krwi. Niestety nie na te które powinnam. Na pytanie odpowiadała niechętnie i zdawkowo. Dopiero lekarz z innego centrum medycznego w Warszawie zrobił mi usg, skierowal na odpowiednie badania, zrobił badanie cytologiczne i opowiedział na wszystkie pytania, których zresztą niewiele musiałam zadać, bo sam z siebie opowiedzial mi wszystko to co chciałam wiedzieć

  Maria
   
 5. Anonim

  Anonim Gość

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  dr Banyś-szpital Rydygiera w Krakowie - potwór i kreatura, bezduszny prostak, który z usmiechem na ustach oświadcza pacjenkom ze poroniły i cyt. "będą skrobane". Z tego co wiem - musiał zamknąć prywatny gabinet bo pacjentki od niego uciekały. Niestety w szpitalu jeszcze pracuje.
   
 6. Agawa

  Agawa Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Dr. Szalczyński, o którym już pisałam chyba także zamknie gabinet bo ma mało pacjentek... reklamuje sie gdzie tylko może ale niestety zła sława nie przyciągnie kobiet... a szkoda bo ma taki ładny gabinet... jak z "amerykańskich filmów"... :twisted:
   
 7. Alutka

  Alutka Początkująca w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  No niestety ładny gabinet to niewiele, a właściwie nic! Choć nadal spotykam koleżanki, które oceniają lekarzy na podstawie gabinetów, w których przyjmują... :cry:
   
 8. Mama-Agnieszka

  Mama-Agnieszka Gość

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Dr Jerzy Klin -Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Rzeszowie.Niedouczony, arogancki,prowadził moją ciążę(a raczej jej część).Liczył że zapłace mu za to żeby był przy moim porodzie.Nie zrobiłam tego i kiedy w ostatniej fazie porodu przechodził przez korytarz powiedział do mnie"Gdybym ja był przy Pani to już dawno by Pani urodziła" Niech go!~!!!!!!!!
   
 9. yasmelka

  yasmelka Gość

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Calkowicie sie zgadzam w opinii o Klinie...nieprzyjemny i czekajacy na pieniadze..
   
 10. reklama
 11. Anonim

  Anonim Gość

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  [
  popieram agawe ze trzeba go omijac. uniego nie ma troski i nie ma stałego kontaktu.mam do niego zal ze straciłam dziecka.
   
 12. skowronek

  skowronek Gość

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  ja omijam gabinet pana Cezarego Wołyńskiego w pruszku.....
  Nie dość że płaci się niebotyczne sumy (wizyta z usg 170 pln)
  to umawiasz się na konkretną godzinę a później czekasz 2 godziny na poczekalni.......
  w dodatku na każdej wizycie (co 3 tyg) robił usg - chyba raczej zbędne tak często......
  chodziłam do niego ok 2 miesiace a pozniej zrezygnowałam.....
  pozdroofka
   

Poleć forum