Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
A nie za późno to badanie? Ono powinno być wykonane max do 13+6. W którym dokładnie tygodniu jesteś?Na badanie prenatalne idę w poniedziałek, niestety ginekolog prywatny nie powiedział co to jest powiedział tylko że to może być wada genetyczna i muszę to sprawdzić i to tylko tyle wziął 180 zł powiedział że mam się nastawić na najgorsze i to tyle ehh muszę czekać do poniedziałku
Miałam robione szybciej 9 marca było wszystko dobrze a teraz coś takiego nic tam nie miałamA nie za późno to badanie? Ono powinno być wykonane max do 13+6. W którym dokładnie tygodniu jesteś?
Tak wszystko w marcu było dobrze nic nie miałam i dzidzia zdrowa tutaj też dziecko normalnie rozwinięte i tempo dziecka dobre nie chcę brać już sobie do głowy diagnoz które tylko mnie zdenerwują jestem nastawiona psychicznie że może być dobrze może być źleA na zdjęciu z marca widać wszystko dobrze? Ta plama jest co najmniej dziwna, bardzo regularna i lekarz powinien chyba skierować na dalszą diagnostykę (o ile to nie jest jakiś cyrk z samym USG).
Dziękuję jestem dobrej myśliKlaudia 012 ja w pierwszej ciąży mialam dużego guza, po obserwacjach nie malał niestety ale i nie rósł. W końcu zniknął sam, wchłonął się, chociaż rokowania nie były dobre. Podobno często się tak zdarza. Bądź dobrej myśli i może spróbuj się spotkać z innym lekarzem aby jeszcze raz zrobić badania i usg. Wierzę, że będzie dobrze. Wszystkiego dobrego.
Sprawdziłam to co pani napisała i to może być ten torbiel dziecko 9 marca było badane nic nie miałam na jajnikach były zdrowe i dziecko .Dziękuję jestem dobrej myśli
I byłaś u innego lekarza ? Wiadomo coś?Dziękuję za wsparcie jestem dobrej myśli nastawiona okaże się wszystko w poniedziałek będę powiadamiać co i jak . Nie biorę jego słów pod uwagę może być to krwiak lub torbiel w mojej rodzinie dzieci zdrowe i z partnera więc obaw nie mam pozdrawiam dziękuję za słowa otuchy kochana ❤❤❤