reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czego boją się nasze dzieci i inne dziwne sprawy

Hej,M się boi pralki.Szczególnie włączonej,wystarczy,że się światełko pali."buu" i do łazienki nie wejdzie.I kupiliśmy taka drewnianą huśtawkę,co się w drzwiach wiesza i też się jej boi ::)
 
reklama
Ostatnio jak byłam z Idą u fryzjerki panicznie wystraszyła sie pani, której robiono balejaż i miała folię na głowie. Najpierw z 10 minut przyglądała się jej wielkimi oczami, a potem, jak przemyślała sprawę, w ryk. Ryczała z kwadrans :eek:
 
I na mojego bąka (jak wiecie) przyszła faza strachu kąpielowego.
Poza tym w Sylwestra bał się fajerwerków na żywo, obok i straszny ryk był. Za oknem już się nie bał.
 
Hej,M się boi pralki.Szczególnie włączonej,wystarczy,że się światełko pali."buu" i do łazienki nie wejdzie.I kupiliśmy taka drewnianą huśtawkę,co się w drzwiach wiesza i też się jej boi ::)

za to Piotrus zyje z pralką za pan brat...
potrafi zbierac wszystkie ciuchy z łazienki, z pokoju, do tego moje klapki.. i wpakowac do bębna....z komentarzem.."Wkłada itrus"

dobrze ze jeszce nie przychodzi mu do głowy wlaczenie jej..
choc i takie akcje były, ale mu mówie ze nie wolno...

a jak ja wlaczam pralke to słychac takie chcrakterystyczne pikanie, jak ustawiam temp/wirowanie....

To piotrus mówi..",mama cyka"... i w ogóle "mama cyka" jak otwiera dzrzwi do bloku.. i jak klika w klawiature to tez "cyka"..

ostatnio Piotrus sam "cyka" w klawiature...


A ja zauwazyłam, ze Piotrus boi sie... starszych facetów, dziadków...

Acha i jak w teletubisiach szły zwierzatka, i przypłynely statki.. to normalnie uciekl od telewizora do mnie, tak sie wystraszył,..... ale jak juz n-ty raz to oglada, to sie przestał bac..
 
M już się pralki nie boi.Pranie wkłada/wyjmuje (najlepiej brudne z czystym razem).Ale do piorącej czuje spory respekt,chociaż już podchodzi i puka w szybkę.I potem wszystkim opowiada jak się prało,wg niego to się kręci jak kola u traktora:eek:
 
A on sie teraz boi wyciągu nad kuchenką.Raz mąż niechcący przy nim właczył,bo tak to zawsze tam lampkę tylko używamy (mamy małą kuchnię,jak coś robię to sadzam M na blacie,a mi płyta kuchenki służy za blat).I teraz on mi zawsze karze wyłaczyć lampkę:eek:
 
Piotrus sie dzis rozpłakał, bo w teletubisiach pojawił sie lew.. który ganiał za misiem..

no tak sie rozwył.. jakby nie wiadomo jaka krzywda mu sie stała...
 
reklama
Hej,a ja po wielu latach znalazłam swoją ulubioną piosenkę Wimbaway i to jeszcze w wersji teledysku dla dzieci :laugh2: (ale to się inaczej tańczy:wściekła/y: ) Z biciem serca pokazałam M,a on stwierdził,że to "duch" i taaaak się rozplakał:-(
Mixy.pl - Portal dla dzieci
 
Do góry