reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czemu kreska nie ciemnieje?

Mmalinaa

Początkująca w BB
Dołączył(a)
17 Wrzesień 2022
Postów
18
Przypadkowo zdjęcie jest do góry nogami, więc wszystko jest odwrotnie..


Cześć, jestem tutaj nowa. Nie wiem co myśleć o tych testach. To znaczy, wiem że są pozytywne, ale czy kreska nie powinna być po sobie ciemniejsza?
Od góry:
10 dpo popołudniu, czułość 20
10 dpo wieczorem, czułość 10
11 dpo rano, czułość 10
11 dpo popołudniu, czułość 20
11 dpo wieczorem, czułość 10
 

Załączniki

  • Screenshot_20220917-221150.png
    Screenshot_20220917-221150.png
    246,6 KB · Wyświetleń: 580
Ostatnia edycja:
reklama
A po co tyle testów? Są różnej czułości i robisz je o różnych porach dnia gdzie stężenie bety też pewnie się zmienia w zależności ile sikasz. Nie lepiej iść na betę i potem ją powtórzyć po 48 h?
Nie mam jak dostać się teraz na betę, więc polegam tylko na Rossmanie.. te dwa pinki są z odstępem doby i kreski chyba takie same.
 
Nie mam jak dostać się teraz na betę, więc polegam tylko na Rossmanie.. te dwa pinki są z odstępem doby i kreski chyba takie same.
Ale masz jakieś obawy,że tyle tych testów?Na chwilę obecną i tak nic nie jesteś w stanie zrobić. Poczekaj kilka dni i jak chcesz to wtedy zrób test.
 
reklama
Do góry