reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

CZERWCOWE DZIECI - MAGICZNA LISTA :D (bez komentarzy)

Agatatje

MAJOWA MAMA 06` Fan(ka)
Moj maz jak obiecal......tak zrobil i mamy juz SZABLON NASZEJ CZERWCOWEJ LISTY!!!!!!!!!
proponuje, zeby tutaj byl tylko ten jeden post, a w nim bedzie LINK do naszej magicznej listy ;D

a lista wyglada tak:

kiedy urodzicie, wyslijcie dane (wasz nick, data porodu,godzina porodu, imie dziecka, waga dziecka, dlugosc dziecka, rodzaj porodu,zdjecie dziecka) na adres:

p_dafidek@gazeta.pl

no to mamy juz pierwsza czerwcowke ;D ;D ;D ;D ;D
i czekamy dalej ;D

reklama
Mój synuś Damian urodział się 9 czerwca 2006r. o godzinie 15:20; ważył 3800 i miał 57 cm długości. Poród odbył się siłami natury.

Pozdr
HaniaC

i ja sie dopisuje do czerwcowych mam :)
Wikusia urodziła sie 16 czerwca o 9:50, wazyła 3050 i miała 51cm, urodziłam przez CC
buziaki dla Was wszystkich

Paulina446

mamy czerwcowe 2006
Miasto
wielkopolska
url%5D
Mój synek urodził się 9 czerwca 2006 ważył 3300 miał 57 cm urodził się siłami natury rodziłam go 10 godzin masakra

reklama

Mariola O.

Zaciekawiona BB
Miasto
Świdnica
witamy wszystkie czerwcowe mamy!

Ania urodzila sie 15 czerwca o godz 6.10 wazyla 3.300 i mierzyla 52cm, porod odbyl sie silami natury trwal 18 godzin.
pozdrawiam Mariola O.
ania%207%20mies
;-)

Do góry