reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

reklama
Ania powodzenia i zazdroszczę :)
Asia nosiłam długo i namiętnie. Teraz też na pewno będę. Mamy też tule, dla trochę starszego też super sprawa.
 
Anio czekamy na informację o Twoim Malenstwie:)

Kurde dziewczyny a ja od wczoraj wymiotuje... mdli mnie bardzo, nie mogę jeść bo jak zjem to szybciutko muszę biec na rozmowę z wc. nawet po herbacie mi niedobrze.
Ale cieszy mnie to.
 
Asia ja szczerze mówiąc żaden znawca chust. miałam natibaby. Teraz zastanawiam się nad elastyczna na początek A potem może to mei tai bo nosidła ergonomiczne kompletnie mi nie pasowały
 
Paulina miałam to samo przez kilka tygodni tzn bliższe kontakty z wc :-) a teraz nic nawet mnie nie mdli wiec może kiedyś przejdzie
 
Hej dziewczyny :) U mnie dzisiaj w miarę spokojny dzionek :) Wspominałyście wyżej swoje porody i kwestię karmienia. Ja niestety oba te tematy wspominam niezbyt dobrze. Poród co prawda trwał krótko, bo na porodówkę dotarłam już z 7 cm rozwarciem, ale niestety skończyło się na kleszczach, bo Kuba po prostu utkwił i ani myślał się wydostać. Na szczęście wszystko z nim było ok i poza śladem, który jakiś czas miał na buzi od tych kleszczy, to nic mu nie było :) A co do karmienia, to niestety w ogóle nie miałam pokarmu i mimo wieluuu prób , nie udało się i skończyliśmy na butli.
Anio daj znać po wizycie jak tam :)
Suzi90 gratulację, coś mam przeczucie że chyba dziewczynka Ci się urodzi :) Podobno jak jest tętno dziecka powyżej 140 to częściej rodzą się dziewczynki, poniżej chłopaki. U mnie kurcze zanosi się w myśl tej teorii drugi chłopak, a miała być parka hihihih.
Słyszałyście o tym?
 
Ja też bardzo chciałabym mieć chustę. I chciałabym żeby mnie już tak od kawy nie odrzucało :(
Na razie szukam sobie różnych rzeczy na allegro dla maluszka, uwielbiam to :)
 
Pkowalska na dobrą sprawę to mi się to dopiero chyba zaczyna. Wiadomo kiedyś przejść musi... :)

Gabi ja też już przeglądam na allegro i w necie życzy dla maluszka ale nie za często, bo w pełni będę się cieszyć ta ciąża dopiero po prenatalnych. Wtedy to chyba zglupieje i będę gromadzić wszystko co mi się spodoba.
 
reklama
Do góry