reklama

Czerwcowe Mamy 2016

Temat na forum 'Dzieci urdzone w czerwcu 2016' rozpoczęty przez malena100, 24 Wrzesień 2015.

1. malena100

malena100 Fanka BB :)

Zapraszam wszystkie mamy 2016

Ostatnia edycja: 26 Wrzesień 2015
  2. julita1212

julita1212 Szczęśliwa mamusia:) Cudownej dwójeczki :*

na kiedy masz termin?

3. reklama
  4. julita1212

julita1212 Szczęśliwa mamusia:) Cudownej dwójeczki :*

gratulacje i życzę spokojnych 9mc :)
    ja póki co jeszcze nie mam terminu;P

5. Malinka90

Malinka90 Fanka BB :)

Malena100 powodzenia! Ja jestem czerwcowa mama 2015,ale ten czas leci! Ani sie obejrzysz a będziesz miała maleństwo przy sobie! :)

6. DaMaRa

DaMaRa Zaciekawiona BB

Zgłaszam się pierwsza :) Termin 2 czerwiec. Na razie tylko pewność dzięki teścikowi, na usg jeszcze za wcześnie, ale jestem dobrej myśli. Która następna?

7. DaMaRa

DaMaRa Zaciekawiona BB

O, już myślałam że jeszcze nie ma czerwcowego tematu, a tu niespodzianka :) Przed chwilą taki założyłam, zaraz postaram się go jakoś wykasować.
    Witam :)

8. Galaxia

Galaxia Fanka BB :)

Hej :)
    Mam na imię Ewa i termin wychodzi mi 06.06.2016. Jestem przed pierwsza wizyta u lekarza :)
    Mam nadzieje, ze przejdę z Wami milo ten czas i będziemy jeszcze długo po porodach pisać tak jak mam z dziewczynami z pierwszej ciąży :)

9. mama_ka

mama_ka Fanka BB :)

Przywitam się i ja :) Jestem już mamą 2 letniego Michałka, a teraz, jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli, zostanę mamą po raz drugi. Termin z miesiączki mam na 3.06.2016 r. Wizytę u lekarza będę miała 8.10. :)

10. reklama
  11. Annika79

Annika79 Fanka BB :)

Witaj Kasiu :) Trzymam kciuki, kwietniówkowa Ania ;-)

12. DaMaRa

DaMaRa Zaciekawiona BB

Powolutku jest nas coraz więcej, fajnie. Ja mam dwoje dzieci córka 8 i syn 5 lat. Jeszcze nie mam wizyty u ginki, ale wg moich obliczeń to termin na 2/VI. Czy miałyście typowe objawy ciążowe? U mnie ból piersi i niesmak w buzi okrutny, nudności jeszcze nie ma.

Poleć forum