reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

reklama
Zgłaszam się pierwsza :) Termin 2 czerwiec. Na razie tylko pewność dzięki teścikowi, na usg jeszcze za wcześnie, ale jestem dobrej myśli. Która następna?
 
O, już myślałam że jeszcze nie ma czerwcowego tematu, a tu niespodzianka :) Przed chwilą taki założyłam, zaraz postaram się go jakoś wykasować.
Witam :)
 
Hej :)
Mam na imię Ewa i termin wychodzi mi 06.06.2016. Jestem przed pierwsza wizyta u lekarza :)
Mam nadzieje, ze przejdę z Wami milo ten czas i będziemy jeszcze długo po porodach pisać tak jak mam z dziewczynami z pierwszej ciąży :)
 
Przywitam się i ja :) Jestem już mamą 2 letniego Michałka, a teraz, jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli, zostanę mamą po raz drugi. Termin z miesiączki mam na 3.06.2016 r. Wizytę u lekarza będę miała 8.10. :)
 
reklama
Powolutku jest nas coraz więcej, fajnie. Ja mam dwoje dzieci córka 8 i syn 5 lat. Jeszcze nie mam wizyty u ginki, ale wg moich obliczeń to termin na 2/VI. Czy miałyście typowe objawy ciążowe? U mnie ból piersi i niesmak w buzi okrutny, nudności jeszcze nie ma.
 
Do góry