reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

witajcie :-) wszystkim Wam serdecznie gratuluję :-):-):-) sama bardzo chciałam zostać mamą 2016 - siostrzeńca dziewczyna o tym wiedziała i wygenerowała pierwszego posta jakobym była w ciąży (byłam wściekła jak to zobaczyłam).
jak z Waszymi objawami?? czujecie coś dziwnego?? ja w poprzedniej "ciąży" miałam okropne bóle piersi, mega zmęczenie i dosyć częste bóle brzucha - niestety była to ciąża bezzarodkowa :-:)-:)-:)-(
teraz czekam, ale myślę że nic z tego. od 4 dni mam plamienia, @ ma być w poniedziałek albo koło czwartku - po łyżeczkowaniu te cykle jeszcze nie doszły do siebie.
będę Was podczytywać i trzymać za Was kciuki :tak::tak::tak::tak::tak::tak:

w ktorym tyg sie dowuedziakas ze jest to ciaza bezzarodkowa?? beta rosla czy nie?
 
reklama
witajcie :-) wszystkim Wam serdecznie gratuluję :-):-):-) sama bardzo chciałam zostać mamą 2016 - siostrzeńca dziewczyna o tym wiedziała i wygenerowała pierwszego posta jakobym była w ciąży (byłam wściekła jak to zobaczyłam).
jak z Waszymi objawami?? czujecie coś dziwnego?? ja w poprzedniej "ciąży" miałam okropne bóle piersi, mega zmęczenie i dosyć częste bóle brzucha - niestety była to ciąża bezzarodkowa :-:)-:)-:)-(
teraz czekam, ale myślę że nic z tego. od 4 dni mam plamienia, @ ma być w poniedziałek albo koło czwartku - po łyżeczkowaniu te cykle jeszcze nie doszły do siebie.
będę Was podczytywać i trzymać za Was kciuki :tak::tak::tak::tak::tak::tak:

Trzymam za Ciebie kciuki! Może te plamienia zwiastują implantację zarodka? A jeśli jednak nie, to życzę abyś w następnym cyklu zobaczyła 2 kreski na teście!
Jeśli chodzi o objawy, pierwszą ciążę rozpoznałam po trwających ponad tydzień bólach menstruacyjnych, powiększonych i bolesnych piersiach. Potem ok. 6 tyg pojawiły się senność i nudności ale bez wymiotów. Teraz lekko pobolewają mnie piersi (co od zakończenia karmienia piersią się nie zdarzało), lekkie bóle menstruacyjne, których po porodzie też przestałam doświadczać i jestem ogólnie bardziej zmęczona niż zwykle. Także to takie objawy, które tylko moje wprawne oko widzi ;) Dziś zauważyłam, że chyba robię się bardziej wrażliwa na zapachy bo przy gotowaniu obiadu nie było mi zbyt komfortowo.
Poronień na szczęście nie miałam, to moja druga ciąża i druga trafiona w pierwszym cyklu starań. Jestem dobrej myśli, aczkolwiek wiadomo, że obawy są i staram się tak bardzo nie cieszyć póki nie potwierdzę ciąży u gina (8.10).
 
mynia bety wtedy w ogóle nie robiłam. po kilku dni od spóźniającej się @ zrobiłam test i były II kreski :-) tak się akurat złożyło, że miałam mieć wizytę u gina bo miesiąc wcześniej zlecił mi jakieś badania. na pierwszej wizycie nie było nic widać - stwierdził że za wcześnie, na drugiej też niby było za wcześnie - był sam pęcherzyk, po tygodniu też sam pęcherzyk i skierowanie na zabieg - był to 9 tydzień od ostatniej @ :-:)-:)-( wciąż o tym myślę...wiem, że niepotrzebnie, ale byłabym mamą grudniową :-:)-(

ja ogólnie nie wierzę w siebie i w to, że się kiedyś uda...

wszystkiego dobrego życzę :-):-):-):-):-):-)

mynia trzymam kciuki &&&&&
 
Ostatnia edycja:
malena100 życzę Ci kochana żebyś zaszła jak najszybciej :*
Kurcze wiecie mieszkam za granicą i tu pierwsze i jedyne Usg jest w 20 tygodniu :( na szczęście 8 października jadę do Polski i chciałabym się umówić do ginekologa, tylko martwię się czy w 6 tygodniu będzie coś widać. To moja jedyna szansa :)
 
malena100 życzę Ci kochana żebyś zaszła jak najszybciej :*
Kurcze wiecie mieszkam za granicą i tu pierwsze i jedyne Usg jest w 20 tygodniu :( na szczęście 8 października jadę do Polski i chciałabym się umówić do ginekologa, tylko martwię się czy w 6 tygodniu będzie coś widać. To moja jedyna szansa :)
Powinno być już serduszko do usłyszenia :)
 
Witam wszystkie czerwcowe mamy.
My z mężem tez staramy się od dzidziusia i jak dobrze pójdzie to tez będę czerwcowa mamusia po raz drugi.
Zastanawiam się czy juz zrobić test czy jeszcze czekać.
Okres mam przewidziany na 3.10.
Kiedy wy robiłyście test??
 
Witam wszystkie przyszle mamy:-),
moj termin wedlug kalkulatora wypada na 5.6.16:)))) malena100 uda sie, ja mialam byc mama listopadowa.... Wczoraj zrobilam test i jesli wszystko pojdzie dobrze,bede mama czerwcowa...
bedzie dobrze, trzymam kciuki;-)
 
Witam wszystkie czerwcowe mamy.
My z mężem tez staramy się od dzidziusia i jak dobrze pójdzie to tez będę czerwcowa mamusia po raz drugi.
Zastanawiam się czy juz zrobić test czy jeszcze czekać.
Okres mam przewidziany na 3.10.
Kiedy wy robiłyście test??
ja też zatestuje 3 października
 
reklama
Do góry