reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

No właśnie ja nie pamiętam przy 1 ciąży w którym tygodniu byłam pierwszy raz u lekarza. Muszę sprawdzić wiem że nie założono mi książeczki dopiero kazano przyjść za tydzień.
Ja ogólnie czuje się jakbym była w ciąży już mi się odbija co wróży powtórkę z rozrywki jeśli jestem w ciąży ostatnio wymiotowałam aż do 6 miesiąca i nawet włącznie :(

Ja pamiętam, że poleciałam do lekarza od razu jak 2 kreski zobaczyłam czyli w 4 tyg. :D Spojrzał na mnie jak na wariatkę i kazał przyjść za 2 tygodnie czyli w 6 tygodniu :)
Co do samopoczucia, to czasem zauważam jakieś delikatne objawy (zgaga, senność, zmęczenie), a czasem zupełnie nic, tak jak teraz. Aczkolwiek w pierwszej ciąży dopiero w 6 tyg wszystko się zaczęło: mega senność, popołudniowe mdłości (ale bez wymiotów). Trwało to do końca 3 mies więc w sumie to lekko i przyjemnie zniosłam tamtą ciąże.
Trzymam za Ciebie kciuki! test już powinien coś pokazać, choć chyba najlepiej by było go zrobić z porannego moczu.
 
reklama
Tak masz rację że najlepiej z porannego. Kurcze ale to już tyle minęło czasu że chyba powinno wyjść. Ostatnio w 1 ciąży zrobiłam popołudniu i wyszło. Ale zaczekam chyba do rana jak piszesz tyle już czekałam.
 
Ja w poprzedniej ciąży nie miałam ani mdłości ani wymiotów, czułam się wspaniale. Teraz mam zawroty głowy i słabo mi :-)
 
Hej dziewczyny!! Również się zglaszam! Termin 02.06.16 :D Damara - dla nas obu widzę jest to ważna data :-)
J juz mam 1 wizytę za sobą ale z racji tego ze pilnie potrzebowalam L4!!! Lekarz ciążę potwierdzil a a USG widzialam milimetrów a kropeczke :-) pozdrawiam i czekam na następne!!
 
No cóż nie wytrzymałam zrobiłam wczoraj test i wyszedł negatywny poczekam i pójdę do gina zobaczyć co się dzieje. Jak będę coś wiedzieć zajrzę do Was. Życzę Wam powodzenia i zdrówka :)
 
reklama
Do góry