reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

Bloodflower, twoja beta bardzo ladnie wyglada :-) spokojnie, na tym etapie super. Jesli przyrost bedziesz miec ok, to spokojnie.
Roxxi, nie liczy sie pojedynczy wynik, tylko bardziej sie patrzcie na przyrost, no chyba ze sie nie lapie w te widelki ale to ciezko. Poczekaj na wynik i dopiero wte interpretuj.
Ja w pierwszej ciazy szlam po dolnych granicach i wg mnie mialam przez to luzik z mdlosciami i innymi objawami. W trakcie ciazy raz mi sie lekko niedobrze zrobilo i tyle.
 
reklama
Hej dziewczyny, chce dołączyć do Was, ponieważ zapowiada się, że też w czerwcu zostanę mamą. Mam 4 letniego synka, w styczniu poroniłam w 6 tyg....ale udało się. Byłam u lekarza w 5w4d i był pęcherzyk ciążowy i żółtkowy, trochę się zamartwiam,że nie było jeszcze zarodka, chociaż mój lekarz uznał to za naturalnie wczesną ciążę... Może którąś z Was tak miała?? Będę wdzięczna za każda odpowiedź!
 
Cześć, Mamusie :-)
Witam się nieśmiało, podczytuję wątek od początku i bardzo Wam kibicuję, ale bałam się wcześniej odzywać, żeby nie zapeszyć... jestem z tej grupy "po przejściach", o pierwszą córeczkę długo się staraliśmy, nie obyło się bez leczenia i smutnych historii.
Dziś miałam pierwszą wizytę, zobaczyliśmy cudowne serduszko i prawie 12 mm Szczęścia! :-)
Jestem przeszczęśliwa, pozdrawiam Was wszystkie serdecznie.
 
reklama
Do góry