reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

O kurcze...współczuje nerwów...[emoji20] Na szczęście z Dzidziusiem wszystko dobrze... Obyś juz nie musiała tego miejsca odwiedzać [emoji35] Było wziąć męża do badania. Oni zawsze jakoś truchleja jak widzą, ze kobieta jest z obstawa hyhy

Tak.[emoji5]

nzjdskjonw5i1pge.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
Ja tez mam ale sunie krotkowlosa i to jest naprawdę szalone stworzenie. Ciężko ją ułożyć. Swojego psiaka trenowalas?

 
reklama
Dzień dobry!
Właśnie wyszłam z badania krwi - 8 fiolek, 40ml! Ale na szczęście jeszcze dzisiaj nie piłam glukozy [emoji2]
Wyniki w pon, bo na kiłę trzeba zaczekać. I będzie usg!

Powodzenia wszystkim wizytującym dzisiaj!
No, teraz mogę nadrobić zaległości w postach [emoji4]

0d1yhqvkorvfo1vd.png
 
Dziewczyny pisząc że mam ochotę wyjść z soru zawołała mnie młoda lekarka. Oczywiście zbadala mnie tak że miałam ochotę jej złamać te palce które we mnie włożyła ale cóż. Usg i bijące serduszko mnie uspokoiło! Nie wiem ile ma cm ale waży już 100g! Puls 153. Powiedziała że bóle mogą się brać ze skurczow i żeby brać magnez. Jutro go kupie. Bierze już któraś? A i miałam odstawić duphaston i 2 tyg. ostatnie brałam 2 tabletki zamiast 3 a teraz miałam zejść na 1 tabletkę dziennie. Kazała ciągle brać 2 bo może to jeszcze spadek progesteronu w końcu ciąża teraz szybko rośnie i macica może boleć. Tyle się dowiedziałam. Ogolnie stwierdziła że jakbym krwawila tak "pół szklanki" (jej słowa) to mogę na sor przyjechać a nie z bólem brzucha. Cóż jak moja lekarz prowadząca ma wszystkie terminy zajęte to gdzie miałam iść. Na koniec była milsza. Dała wypis i wróciłam do domu. Idę spać. DZIĘKUJĘ ZA WSPARCIE!

p19ucsqv6rf79f3c.png

Dobrze kojarzę ze jesteś z Krakowa albo okolic?
Jeśli tak gdzie byłaś na IP?
Najważniejsze ze wszystko w porządku


Aleinadd jak dobrze ze wszystko ok sama wizyta na IP to ogromny stres, nie zazdroszczę.
Ja mam dzisiaj wizytę na nfz a od rodziny dowiedziałam się że chodzę do najgorszego ginekologa w Kartuzach. Cóż pewnie dlatego nie ma do niego kolejek. Dopóki mi nie popadnie będę do niego chodzić. ciekawe jak moja cytologia. Zdziwiło mnie że dwóch lekarzy powiedziało że nie mogą pobrać próbki do badania a ten mimo krwi nie widział problemu.
Kupujcie się dziewczynki, dużo zdrówka dla was i maluchów ;)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom

Majka ja plamilam w dwóch ciążach przez cały pierwszy trymest i lekarze i położne stanowczo mówili ze w takim wypadku niw da sie zrobić cytologii.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry - ja właśnie się obudziłam [emoji16] wczoraj spalam wiewczorem 3h myślałam , że nie zasnę w nocy a zasnełam od razu i tak do 10 . Szok.

Co do IP. To i tak nie macie Źle, bo możecie sobie pojechać i ktoś was zbada. Polityka szpitala e moim mieście ( jeśli chodzi o ginekologie) jest taka , że jak się zglaszasz to musisz się położyć na 2 doby. Inaczej nikt nikogo nie zbada.

Najbliższy inny szpital 30km dalej jest, ale nie wiem jak w tamtej okolicy to wygląda.

f2w3skjoapwrgv7j.png
 
reklama
Dobrze kojarzę ze jesteś z Krakowa albo okolic?
Jeśli tak gdzie byłaś na IP?
Najważniejsze ze wszystko w porządku




Majka ja plamilam w dwóch ciążach przez cały pierwszy trymest i lekarze i położne stanowczo mówili ze w takim wypadku niw da sie zrobić cytologii.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tak mieszkam niedaleko Krakowa. Sor na Kopernika wczoraj odwiedziłam. Mam tam 30km. Ale po drodze miałam całodobowa izbę przyjęć na Ujastku, miałam dobre przeczucie żeby tam wstąpić. Ale skoro moja prowadząca jest z Kopernika pojechałam tam. Co prawda to już drugi raz, bo poprzednio z krwawieniem w 10tc. Więc patrzyli na mnie co najmniej jak na natrenta. Ale za pierwszym razem jak byłam przez dzień ale w święto wszyscy byli mili i delikatni. Więc zależy na kogo się trafi. Następnym razem obym nie musiała ale jak juz wybiorę ujastek bo może tu znowu stwierdza że przesadzam. Cóż z tego jak właśnie leżę i brzuch dalej pobolewa. Może to i ten krzyż potęguje to odczucie. Więc jutro idę na taping lędźwi.
Yoohoosek a gdzie chodzisz do lekarza, a gdzie zamierzasz rodzic?

p19ucsqv6rf79f3c.png
 
Do góry