reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Arya 88 a.czego synkowi nie wolno jeść? Macie catering czy kuchnię?

Mlodamama21 ja zawsze.mam.dylemat z tymi wypiekami.z lidla. Z jednej strony pychotka..ale z.drugiej strony to.ciasto. Bułka po tygodniu odgrzana w mikrofali znowu jest miękka puszysta i smaczna.

Kum super :) kawał faceta :p
A moze babki :)

p19udqk3omu1vzit.png

ukdy3e5e73vk6yxz.png

Kropek i Kamyk 12.2012(**) Przecinek 06.2016(*)
 
reklama
Wiecie co, tak przeglądałam swoje karty ciąży poprzednie i w tym momencie mam taką wagę jak w połowie z dwoma poprzednimi aż się boję co będzie... No ale nie mam też 20 lat nie ma co się dziwić :/
 
Majka - co ty mówisz chudzino!Ja też przeglądałam ostatnio w 9tygodniu miałam 61,5 teraz 8 mam 58;D a potem co miesiąc 2kg i w ostatnim miesiącu co tydzień 2 kg czyli 20 [emoji28]zaraz po porodzie spadło 10 , więc się nie martwie.

 
Niestety serce Dzidzi nie biło. Jestem drugi dzień w szpitalu. Wczoraj dostałam tabletki i zaczęło się oczyszczać. Niestety nie wszystko także jutro znowu. Trzymam kciuki za Was dziewczyny i za Wasze dzidziusie
Tak mi przykro... Wiem, ze to tylko słowa ale pewnie to nie byl ten czas.. Glowa do góry, odpoczywaj i nie martw sie...A z drugiej strony pewnie trzeba to przezyc po swojemu...
Buziaki Kochana[emoji8][emoji8][emoji8]
Dziewczyny. Bylam juz z mezem na wizycie. Dzidzia ma prawie 13 mm czyli ponad centymetr.serduszko puka w rytmie 160 na minute wiec prawidlowo. Ciaza jest o okolo tydzien mlodsza wiec chyba owulacja sie przesunela. Wiec wychodzi 7t4d . Slyszalam serduszko. Jestem w szoku ze w tydzien dzidzia urosla az tyle,wieczorem jade na prywatna wizyte bo tak mialam ustalone ze to co bylam bylo na nfz u gin ktora mi prowadzi ciaze,a wieczorem jade do tego specjalisty co czasem bede odwiedzac ktory bedzie kontrolowal czy na pewno u dzidzi jest ok. Wiem ze nie powinno tak czesto robic sie usg,ale w moim przypadku co sie tydzien temu naplakalam musze miec wszystko na oku. Trzymam kciuki za wasze fasolki ktore dzisiaj podgladacie :-)

uwo9dqk323h73wzt.png
Gratulacje[emoji4][emoji4][emoji4] 13 mm miłości [emoji177]
Oczywiście, że zaglądam :) Czytam kilka razy dziennie.
Co u mnie. Wczoraj byłam na USG. Samoistnie wszystko się oczyściło. Lekarz powiedział, że zapominamy o tym co się stało i dalej mam działać. Już nie krwawię.
Podjeliśmy decyzję, że mąż będzie brał witaminy na poprawienie jakości nasienia bo kilka lat temu miał tylko 10% prawidłowo wykształconych plemników. Może też to być przyczynom poronień.
Więc po mału stajemy na nogi i będziemy walczyć o nasze maleństwo. Tak szybko się nie poddam!!!! Utrzemy nosa temu czemuś co z nas kpi i poddaje próbom!!!!

Anabela przytulam mocno!!!!
I to mi sie podoba!!! Pozytywne podejście i do dzieła!!!![emoji9]
Hejka :-) ja też melduje sie na czerwiec . 6 tydzień i 4 dzień a objawo zero :-)
Witaj!
U mnie tez objawy znikome...
Dziewczyny tak się zastanawiam... Od trzech dni czuję w dole brzucha takie dziwne pulsowanie...Jak myślicie co to może być? Na ruchy to duuużo za wcześnie, z resztą to nie to... Może to krew pompowana przez łożysko? Bo pulsuje tak jakby w rytm serca... Ciekawi mnie co to... ale fajnie czuć, że coś się tam dzieje [emoji178] Już nie mogę doczekać się ruchów [emoji178][emoji178][emoji178] Za pierwszym razem ruchy w 15tc poczułam...

hchy3e3ksrymet2d.png
Ja tez czuje cos dziwnego...w sumie to raz poczulam...i bylo to łudząco podobne do pierwszych ruchow w poprzedniej ciazy no ale....wiem, ze to niemozliwe...i mie wiem co to bylo[emoji39]
ja pierwsze, bardzo nieregularne ruchy poczułam w 12 tyg. :)
Ja tez dosyć wcześnie...nie pamietam dokladnie ale cos kolo 14 tyg...
1477494033-1d1mld.jpeg
.
Siema ciocie[emoji16]

Aaaa siemanko Dzidzia[emoji8][emoji8][emoji8]
Tak się stresuję jutrzejszą wizytą. Myślicie, że pierwsze USG będzie dopochwowe czy na brzuchu?
Tak jak dziewczyny mówią dowcipnie napewno[emoji10] Nie stresuj sie... Bedzie wszystko dobrze.
Dzięki dziewczyny :) To znaczy, że czas się ogolić haha :p
Mnie to czeka w piatek[emoji2]
Ech, to moja gin bardzo wymagająca. Cała pierwsza ciąża na każdej wizycie, to najpierw samolot, potem USG dopochwowo i badanie szyjki, a potem też USG przez brzuch.
To faktycznie wymagajaca...hmmm co to jest samolot?[emoji19]
Majka - co ty mówisz chudzino!Ja też przeglądałam ostatnio w 9tygodniu miałam 61,5 teraz 8 mam 58;D a potem co miesiąc 2kg i w ostatnim miesiącu co tydzień 2 kg czyli 20 [emoji28]zaraz po porodzie spadło 10 , więc się nie martwie.

A ja zaczelam pierwsza ciaze dosłownie z taka sama waga jak teraz[emoji2]63kg. A jeszcze kilka mscy temu wazylam 57[emoji17] ech...dupa rosnie

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny czy Wy czujecie swoja powiekszona macice?? Bo ja czuje ze mi coś uroslo...zaraz nad spojeniem łonowym...i macam sie i macam i chyba to ona[emoji2]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry