reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Dlatego najlepiej robić co dwa dni a nie co dzień.
Co do witamin, co człowiek to opinia ja w obu ciążach brałam cały komplet przepisany przez lekarza. A w DHA to się nie wgłębiałam i pewnie jest tak jak piszesz.
Ja jestem z trójmiasta :D
 
Do pewnego poziomu bety szczegolnie na poczatku wynik powinien sie podwoic w ciagu dwoch dni.

Camek stresujesz mnie.ja robilam 1 test i byl jasny. W przyszlym tyg w srode i w piatek gdzies pojde na bete bo zeswiruje zanim pojde do lekarza...

Ale staram sie luzowac. Nerwy w niczym nie pomoga... W dodatku teraz. Zarazilam sienod starszaka biegunka... Przed poprzednim poronieniem zarazilam sie tez jakas jelitowka..wiec faza mi sie troche wlaczyla choc nie powinno miec to wplywu.. Staram sie nie myslec o tym.

Dzis siedzimy w domu i ogladamy bajki... Mam nadzieje ze szybko nam przejdzie...

Napisane na LUNA_II w aplikacji Forum BabyBoom
 
Poznań ale Śląsk rodzinnie :) Dziewczyny musimy włączyć pozytywne myślenie inaczej się nie da :) na moim forum Kwietniówki 2015 założyłyśmy że nasze forum jest szczęśliwe :) i było :) ok 30 zdrowych bobasow :)

cd9bxzkr3z33iu72.png
 
Musimy nastawi sie pozytywnie.gdybanie.marudzenie i szukanie problemow w niczym nam nie pomoze. A ppzytywne mysli i brak stresu tak. Dzis pediatra powiedziala ze problemy zdrowotne w 75%wynikaj ze stresu. Takze luz rilax. Ja juz nie bede marudzic!!!

Napisane na LUNA_II w aplikacji Forum BabyBoom
 
Musimy nastawi sie pozytywnie.gdybanie.marudzenie i szukanie problemow w niczym nam nie pomoze. A ppzytywne mysli i brak stresu tak. Dzis pediatra powiedziala ze problemy zdrowotne w 75%wynikaj ze stresu. Takze luz rilax. Ja juz nie bede marudzic!!!

Napisane na LUNA_II w aplikacji Forum BabyBoom
Uuuuu to chyba jednak pójdę szybciej niż później na zwolnienie. Tak mnie potrafią zdenerwować w tej robocie.... Nadzieja jeszcze że jak się dowiedzą to będzie choć trochę inaczej.
 
Ja mam spokojna prace i pracuje takby na siebie wiec bede pracowac ile dam rade.
Testu nie mam jak zrobic bo nie mam..moze bede miala jak kupic jutro..

Ale nie ma co. Cycki bola.glowa boli. Brzuch pobolewa wiec cos sie dzieje..

Napisane na LUNA_II w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Te cycki osobiście odłożyłabym chociaż na godzinę na bok... A co w brzuchu zaćmi to lęk. Wiem że to normalne ale dopóki nie zobaczę serduszka i przede wszystkim dzidzi na swoim miejscu będę mieć obawy. W sumie dobrze że później ta wizyta trochę się przemęczę ale już nie będę mieć wątpliwości :)
 
Do góry