reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Dziewczyny a myślicie że ginekolog da ma tak szybko l4 w ciąży, w końcu to dopiero 5 tydzień, a do pracy nie bardzo mogę chodzić:-/

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja w pierwszej ciąży byłam u gin w 4w3d potwierdziła ciążę i dała L4 ale już w innej usłyszałam że dopiero jak będzie serduszko więc myślę że wszystko zależy od lekarza :/

cd9bxzkr3z33iu72.png
 
A czy sa jeszcze jakies czerwcówki, ktore karmią starszaka?
Ja mysle, zeby do gina sie tak za 3 tygodnie wybrac. Nie ma chyba sensu wczesniej
 
Czrsc dziewczyny....rano znowu test robilam...kreska jest ale zeby ona jakos ciemniejsza od wczorajszego to bym nie powiedziala...ba bete sie nie wyrobilam...wiec kwitne juz w pracy ale myslami jestem daleko....
Moze jutro gdzies zrobie bete....
 
Camel nie martw się kreska to kreska nie ważne jaka, jest ciąża i będzie zdrowa Fasolka :) my mamy dziś ważny dzień bo podpisujemy akt notarialny na nasz nowy domek a właśnie skąd jesteście Mamuśki?

cd9bxzkr3z33iu72.png
 
reklama
Martwie sie bo ostatnio mialam bladziocha i nie robil sie ciemniejszy i beta zaczela spadac reszty sie domyslacie...wiec teraz stres jest...
 
Do góry