reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja zapamiętałam że pod czas porodu nie bolał mnie brzuch tylko plecy a reszty puki co nie będę opisywać [emoji6]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja zapamiętałam że pod czas porodu nie bolał mnie brzuch tylko plecy a reszty puki co nie będę opisywać [emoji6]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja miałam wlasnie silne bóle krzyżowe, ale niestety one nie działają na szyjkę - u mnie niestety skończyło się cc bo miałam coraz silniejsze z krzyża a słabsze te "szyjkowe"




74703e3kkwoaumma.png
 
Dziewczyny od jakieś godziny mała ja się rusza to mam wrażenie ze ktoś mi szpilki w pochwie wbija! Aż krzyknelam normalnie za pierwszym razem bo nie wiedzialam co się dzieje. Ma któraś tak?

 
Dziewczyny gadalam wlasnie z siora i ona mowila,ze tydzien przed terminem chodzila na ktg codziennie takie kontrole,u nas chyba sie tego nie praktykuje ..chyba ...a jak u was?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Ja miałam wlasnie silne bóle krzyżowe, ale niestety one nie działają na szyjkę - u mnie niestety skończyło się cc bo miałam coraz silniejsze z krzyża a słabsze te "szyjkowe"




74703e3kkwoaumma.png
Może dlatego pierwszy poród miałam taki ciężki a przy drugim miałam oksytocyne cały czas podkręcaną i wspaniałą położoną. Zobaczymy co to teraz będzie [emoji16]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny od jakieś godziny mała ja się rusza to mam wrażenie ze ktoś mi szpilki w pochwie wbija! Aż krzyknelam normalnie za pierwszym razem bo nie wiedzialam co się dzieje. Ma któraś tak?


Ja mam z kolei odczucie rozrywania spojenia i ogólnie miednicy przy ruchach małego - normalnie on się rusza, a ja momentami aż krzyknę czy oddychać nie mogę tak boli :/




74703e3kkwoaumma.png
 
Dziewczyny gadalam wlasnie z siora i ona mowila,ze tydzien przed terminem chodzila na ktg codziennie takie kontrole,u nas chyba sie tego nie praktykuje ..chyba ...a jak u was?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom

U mnie ktg po skończonym 40tygodniu dopiero (oczywiście jesli ciąża przebiega prawidłowo)




74703e3kkwoaumma.png
 
Dziewczyny gadalam wlasnie z siora i ona mowila,ze tydzien przed terminem chodzila na ktg codziennie takie kontrole,u nas chyba sie tego nie praktykuje ..chyba ...a jak u was?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom

Jeszcze nie słyszałam żeby codziennie. W poradniach przyszpitalnych po skończonym 37tc robią raz-dwa razy w tygodniu, po terminie co 2-3 dzien z tego co sie orientuje.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Może dlatego pierwszy poród miałam taki ciężki a przy drugim miałam oksytocyne cały czas podkręcaną i wspaniałą położoną. Zobaczymy co to teraz będzie [emoji16]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom

Nie wiem od czego to zależy bo ja właśnie pod oksytocyną leżałam... każda z nas jest inna no i podobno każdy poród też moze byc inny




74703e3kkwoaumma.png
 
reklama
Ja będę miała teraz w przychodni przed wizytą a w poprzedniej ciąży miałam dopiero po terminie co dwa dni.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry