reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Gratulacje! I co jednak Białystok?
Tak Wojewódzzki ;) na IP musialam podpisać ze zgadzam sie na to ze mały przezpierwsze kilka godz bd na dole a ja na 3 pieetrze az do wypisów , ok 15 gdy juz byly wypisy z połogu przenieslimnie na dół i od tamtej pory bylam caly czas z malym.Sale 3osobowe,mnóstwo porodów ,aale pielegniarki i połozne tak zakręcone ze wypisali nas w sob,a w ndzle rano dzwonią zeby przyjechac bo muszą pobrać Piotrusiowi krew bo zapomnialy..
Co do małego to Anioł nie dziecko :) budzzi się na jedzonko,a nawet jak nie spi to jest cichutko :)
 
reklama
No i chyba zamykam sezon :) mala o 15.15 wyskoczyla ze mnie. Ledwo zyje... Ala ulewa wodami i boje sie zasnac do tego brzuch pobolewa mnie wiec ciezko ale glupio mi prosic polozne by ja moze troche wziely ona i tak caly czas spi jadla ze trzy razy juz ale tez ulewa i nie wiem czy nie jest glodna. Do tego ma zimne lapki...

Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
 
Mamuski jesteście bardziej doswiadczoje ode mnie ,kikut pępowiny, synek 11 dni przy wypisie z szpitala zdjęli nam klamerke ,pępek ładnie się goi a dziś zauważyłam kilka kropli krwi i aż się rozryczalam ze zrobilam cos mojemu aniołkowi,nasz pediatra przyjmuje dziś od 14 wizyta juz umówiona,ja wariuje ,czy ta krew może być oznaka ze kikut się odkleja? Teściowa mnie opieprza ze kiedyś używało się fioletu i żadna krew nie leciała. ..
 
Mamuski jesteście bardziej doswiadczoje ode mnie ,kikut pępowiny, synek 11 dni przy wypisie z szpitala zdjęli nam klamerke ,pępek ładnie się goi a dziś zauważyłam kilka kropli krwi i aż się rozryczalam ze zrobilam cos mojemu aniołkowi,nasz pediatra przyjmuje dziś od 14 wizyta juz umówiona,ja wariuje ,czy ta krew może być oznaka ze kikut się odkleja? Teściowa mnie opieprza ze kiedyś używało się fioletu i żadna krew nie leciała. ..
kilka kropel to nic. dopóki kikut nie śmierdzi albo nie ma obrzęku jest dobrze. Mojemu krew się sączyła z tydzień przed tym jak odpadł- u nas bardzo długo bo 20 dni był
 
Mamuski jesteście bardziej doswiadczoje ode mnie ,kikut pępowiny, synek 11 dni przy wypisie z szpitala zdjęli nam klamerke ,pępek ładnie się goi a dziś zauważyłam kilka kropli krwi i aż się rozryczalam ze zrobilam cos mojemu aniołkowi,nasz pediatra przyjmuje dziś od 14 wizyta juz umówiona,ja wariuje ,czy ta krew może być oznaka ze kikut się odkleja? Teściowa mnie opieprza ze kiedyś używało się fioletu i żadna krew nie leciała. ..
U nas w trakcie odpadania sie saczyla krew tak 3-4 dni moze trochę wiecej ale potym odpadl pepek i jest ok
 
Ja sie żegnam smutna wiadomością. Mała Jagódka ma mukowiscydoze :( spędziliśmy miesiąc ponad w szpitalach. Teraz uczymy sie nowego życia. Doceniajcie ze wasze maluchy sa zdrowe :( jeśli spotkalyscie mamę lub którejś w przesiewie wyjdzie mukowiscydoza to zapraszam do kontaktu. U nas była przyspieszona diagnoza ze względu na niedroznos jelit zaraz po porodzie a na przesiewowe zazwyczaj sie czeka 6 tyg chyba. Oczywiście nie życzę zeby któraś dostała list z instytutu ale jeśli to piszcie do mnie i jeśli znacie kogoś to tez bym chciała poznać jakaś mamę z takim problemem :(. Narazie sie oswajamy i uczymy wszystkiego...
Pozdrawiam


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ja sie żegnam smutna wiadomością. Mała Jagódka ma mukowiscydoze :( spędziliśmy miesiąc ponad w szpitalach. Teraz uczymy sie nowego życia. Doceniajcie ze wasze maluchy sa zdrowe :( jeśli spotkalyscie mamę lub którejś w przesiewie wyjdzie mukowiscydoza to zapraszam do kontaktu. U nas była przyspieszona diagnoza ze względu na niedroznos jelit zaraz po porodzie a na przesiewowe zazwyczaj sie czeka 6 tyg chyba. Oczywiście nie życzę zeby któraś dostała list z instytutu ale jeśli to piszcie do mnie i jeśli znacie kogoś to tez bym chciała poznać jakaś mamę z takim problemem :(. Narazie sie oswajamy i uczymy wszystkiego...
Pozdrawiam


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Witaj Emily. Bardzo mi przykro z powodu choroby. Niestety nie mogę Ci w niczym pomóc bo totalnie nic nie wiadomo na temat mukowiscydozy. Moze jednak nie żegnaj się z nami. Nie wiem czy masz dostęp do zamkniętego wątku. Jesli miałabyś ochotę to zapraszamy. Pamiętaj ze nadal jesteś czerwcową mamą i gdybys chciała pogadać to jesteśmy [emoji4][emoji8] Buziaki dla Jagódki [emoji182] i mnóstwo siły dla Was[emoji9]

iv09df9h2a5g3pph.png
 
Do góry