reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny współczuje dolegliwości. Ja w ciąży z córką czułam się świetnie i teraz też nie mam na co narzekać.

A co do wieku to nie on świadczy o gotowości do bycia rodzicem bo nie jedna 16stka może okazać się lepszą mamą niz 30stka.
Dzieci są piękne w każdym wieku, nie ma czego się wstydzić czy obawiać ;)
Fatycznie taki organizm 20+ lepiej znosi ciąże bo łatwiej radzi sobie ze zmianami w ciele, i w regeneracji po porodzie Ale to nie reguła ;)

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
malaczarnagaga - przecież jesteś młodą dziewczyną :) ja mam 34 lata - ale to moje 3 dziecko ;P na pocieszenie Ci powiem, że moja babcia urodziła mojego tatę jak miała 39 lat - a czasy też były trochę inne (no i też jej pierwsze dziecko). Pracowałam kiedyś z kolegą, którego mama urodziła jak miała 42 lata ;) także sama widzisz - młódka jesteś i jeszcze możesz mieć więcej dzieci ;P
dzięki:) !!!!:)
 
Za tydzien w sobote mam do ginekolog wiec u niej bedzie pewność. W pierwsEj ciąży tez mialam same blade;)

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja w pierwszej miałam bladą, nawet na paczątku nie było drugiej i wróciłam do łazienki po 5 minutach by test wyrzucić a tu niespodzianka :) w tej pojawiła się od razu ciemna druga krecha :)

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dużo tu dziewczyn po 30, fajnie :D Ja mam 32 lata i to moja trzecia ciąża. Mam już dwa maluchy w domu, więc wizja trójki trochę mnie przeraża i nie mam pojęcia jak ja to ogarnę ;) Termin z OM wypada mi na 6 czerwca, ale z racji cesarki będzie to przełom maja/czerwca. Jutro mam wizytę i wielką nadzieję, że w końcu uda się coś dojrzeć :)
 
reklama
Cześć dziewczyny od początku was podczytuje bo coś czułam że ten cykl okaże się szczęśliwy, tydzień temu w piątek zrobiłam test i wyszła barszi blada druga kreska, dla potwierdzenia zrobiłam betę w poniedziałek i wyszła ona 173, był to 33 dzień cyklu przy cyklach 30 dniowych, dzisiaj byłam na wizycie u lekarza i niestety nie widział on jeszcze pęcherzyka, wg Om dziś wypada 5+1,kazał przyjść za tydzień w środę. Trochę się martwię że na tym etapie nic nie widać, to moja pierwsza ciąża i strasznie to przeżywam, czy któraś miała też tak może bo umieram z niepokoju :(
Kochana, przy takiej becie nie ma szans żeby cos zobaczyć ;)
Ja byłam 2 tygodnie temu z betą ok 900 i nie było jeszcze widać absolutnie niczego, więc spokojnie :)
 
Do góry