reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

O tym akurat nie myślałam, ale zastanawiamy się z mężem nad zakupem monitora oddechu ale to za kilka miesięcy jeśli się zdecydujemy
Ja też myślę o monitorze oddechu.już z ciekawość przeglądałam ogłoszenia na olx.

Co do toksoplazmozy to mam ujemny wynik więc muszę uważać a mam dwa koty i psa.koty podwórkowe a pies domowy.
 
reklama
Dziewczyny co myślicie o detektorze tętna?

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie jest polecany ponieważ przy młodej ciąży można nie znaleźć tętna i strachu się najeść a potem już się ruchy czuje. Ja mimo wszystko bym chciała ale mój jak poczytał to powiedział że nie ma mowy

w57vw1d3janwnwbd.png
 
Ja ze swoją teściowa mam dobry kontakt. W ogóle z rodziną męża.

Ale wiecie co? Trochę się z siebie śmieje. Bo jak myślę o tym, że poświęce tyle czasu żeby dać mojemu synowi wszystko co najlepsze, zeby byl dobrym czlowiekiem. A później przyjedzie jakaś dziewczyna, która to zepsuje, to szczerze? Szlag mnie najjaśniejszy trafia [emoji23]

I juz teraz kombinuje, jakby go tu wychować, żeby był dobry, ale żeby miał silny charakter i poczucie własnej wartości. Co mam nadzieje, uchroni go przed manipulacją hahaha

Tak wiem, jestem pieprznięta [emoji23][emoji23][emoji23]


Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja mam to samo. Na samą myśl, że ktoś mi synka zabierze to mnie trafia. I też chcę żeby miał silny charakter itp ale póki co to jest synuś mamusi:)
 
Będą z nas okropne teściowe [emoji23]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
Że mnie nie . Jak tak czytam te wasze opowieści to mi się mózg lasuje. Jak można być tak za przeproszeniem poj...nym człowiekiem. To chyba inne pokolenie czy co. ???? Ja takich zachowań nigdy nie zrozumiem.jestem jakaś inna. Ale też w moje życie nikt nigdy tak nie ingerowal

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Będą z nas okropne teściowe [emoji23]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom

No raczej hahaha

A co do monitoru oddechu to polecam bardzo. Mój synek urodził się z wadą serca i kupiliśmy i raz się włączył w nocy. Zawału wtedy prawie dostałam. Ja do tej pory używam elektronicznej niani z kamerką. Jakoś nie potrafię nie włączyć jej jak synek śpi. Dla mnie to super rzecz.
 
O matko, przypomniałam sobie jak na innym forum był ten sam temat. Śmiałysmy się z dziewczynami i jedna dowaliła na ostro.

Napisała coś na zasadzie: "Nie pozwolę, żeby jakaś zdzira w mini zabrała mi mojego syna"[emoji23][emoji23][emoji23]

Oczywiście to były żarty.

A dziewczyny co miały mieć dziewczynki pisały, że ich mężowie mają podobnie [emoji16]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No raczej hahaha

A co do monitoru oddechu to polecam bardzo. Mój synek urodził się z wadą serca i kupiliśmy i raz się włączył w nocy. Zawału wtedy prawie dostałam. Ja do tej pory używam elektronicznej niani z kamerką. Jakoś nie potrafię nie włączyć jej jak synek śpi. Dla mnie to super rzecz.
Ja na pewno kupię. Za dużo się w internetach naczytalam o śmierci lozeczkowej i już mam schize straszna. Mimo że to 3 i dwójka bez monitoru .Ale wtedy nawet nie słyszałam o czymś takim :( wstyd przyznac

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale fakt, że to co dziewczyny piszą to jakaś masakra. Żeby uczulonemu dziecku na jajka jajacznice dawać, to chyba trzeba mieć mózg w d...

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ale fakt, że to co dziewczyny piszą to jakaś masakra. Żeby uczulonemu dziecku na jajka jajacznice dawać, to chyba trzeba mieć mózg w d...

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
No nie.co to jest za ciemnogród???? Mojej dobrej koleżanki "tesciowa" zabiera wnusia(2 latka chlopczyk) na weekend czasem do siebie .maluch ma skacze białkowa i podejrzenie nietolerancji glutenu. Kobita cały weekend potrafi to karmić zwykłym zarciem. Serkami Danio, budyń na krowim.czekolada itp. Po weekendzie dzieciak 3 dni do siebie dochodzi ż brzuchem i skora

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry