reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

To mnie kuźwa pocieszyłaś :D

W każdym razie ja JUŻ PO wizycie :) Wszystko super! Maluszek ruchliwy, wszystkie części ciała na swoim miejscu, przezierność karkowa w normie, lekarz nie miał żadnych zastrzeżeń... kamień z serca! :) Mam nadzieję, że teraz będzie łatwiej zachować mi spokój i naprawdę cieszyć się ciążą. Płeć jeszcze wielką niewiadomą, następna wizyta 3 stycznia, a ja w tej kwestii akurat jestem cierpliwa więc spokojnie poczekam :)

Aha... przytyłam 2 kg w miesiąc:errr::zawstydzona/y: Aż mi wstyd :D Także od dzisiaj mocne postanowienie poprawy i łańcuch na lodówkę :p Dobrze, że faza na słodkie minęła, a ogórki kiszone nie są tak kaloryczne :D
gratuluję udanej wizyty! mi po genetycznym stres puścił, a teraz już prawie II trymestr i cieszę się z każdym dniem coraz bardziej czego i Tobie życzę :)
 
reklama
Witam nowe Panie:)
Gratuluję wizyt [emoji173] ja jeszcze czekam tydzień[emoji1]
Ja dziś męża na randkę z okazji Mikołajek porwałam na stek bo uwielbiamy obydwoje.
Jednak skusił się na burgera a ja na żeberka [emoji7][emoji23]
Jakbyście widziały minę od Pani jak przyszła i podaje mężowi te ogromna porcję żeberek a ja 'niee to dla mnie " [emoji23]
Do tego wyglądam jak świnka no mam taaaaakie wzdęcia i pyzowata twarz od urodzenia [emoji23] no mina tej babki - bezcenna [emoji23] "A to do Pani, bardzo przepraszam!" [emoji23]
Pozdrawiam z moim brzuchem [emoji23][emoji23][emoji23]
(Tak, wiem.. W 13tyg nie ma opcji żeby to był ciążowy ale mam to gdzieś - wszyscy to chwalą a ja nie muszę w końcu wciągać [emoji23]

1512591636-d3b72d72497bbdf1-aaaaaa.jpeg


[emoji23] [emoji23] [emoji23]
a weź się nie doszukuj, no wiadomo że ciążowy skoro w ciąży jesteś ;)
 
Witam nową mamusię :)

Byłam dzisiaj w tym 9fashion. Kupiłam kilka rzeczy, ale podsumowując - to są ubrania dobre dla tych, które mają wzrost i biust. Fajne ciuszki, ale kurde tunika sięgała mi do łydek :D i to XS :D:D
Kupiłam spodnie, sukienkę, tunikę i bluzkę. Spodnie muszę skrócić, tunikę chyba zwężę ciut, ale reszta idealna. Teraz tylko szukam legginsów kryjących, ale tanich. Tak do 50zł.

W poniedziałek w lidlu będą rajstopy ciążowe :)

Dzisiaj miałam mega wyczerpujący dzień. Najpierw rano byłam z klasą mojej córki na spektaklu w teatrze. Miałam być jako opiekun dodatkowy, ale okazało się, że na miejsce chorej wychowawczyni nie było zastępstwa. Nauczycielka innej klasy czuwała nade mną i klasą, ale generalnie ja musiałam panować nad 23osobową klasą 7latków. Nie było źle - to bardzo fajna, sympatyczna klasa. Jest tam tylko czworo rozrabiaków na których musiałam mieć ciągle oko. Potem pojechałam na obiad - burgery, miałam taką ochotę na nie od kilku dni, że dzisiaj już musiałam sobie na nie pozwolić :D I na koniec te zakupy - spędziłam w sklepie ponad godzinę :D obejrzałam wszystko co mieli wystawione na kiermaszu.
Teraz tylko czekam aż dzieci pójdą spać i ja też się kładę. Jutro mam zamiar pobyczyć się, odpocząć.
Gosia101318, a jak cenowo w tym 9fashion?
ja też będę polować na te rajstopy w lidlu w poniedziałek i jeszcze na koszulki na ramiączkach do karmienia, na lato będą jak znalazł :)
 
Ja dziś przeglądałam stronę internetową tego sklepu...cenowo różnie...ale mało rzeczy mi się podobalo

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, miałyście może tak? Zjadłam dziś śniadanie, pije herbatę i nagle czuję, że mi serce zaczyna walić jak oszalałe aż mi zaczęło się gorzej oddychać. Zmierzyłam sobie ciśnienie, 110/60, ale puls prawie 140. Za chwilę zmierzyłam puls jeszcze raz - 154 :/ Położyłam się na chwilę do łóżka i puls się uspokoił. Niczym się nie zdenerwowałam, nic się nie stało, po prostu tak nagle serce skoczyło. Nie miałam nigdy takiej sytuacji, nie wiecie od czego to mogło się stać? Miała tak któraś z Was?

Ja tak miałam w 9 miesiącu w szpitalu i od razu przez to wzięli mnie na cc, ktg tez nie było ciekawe podczas tego „ataku”.
 
reklama
Gosia101318, a jak cenowo w tym 9fashion?
ja też będę polować na te rajstopy w lidlu w poniedziałek i jeszcze na koszulki na ramiączkach do karmienia, na lato będą jak znalazł :)
Na kiermaszu było ok. W sumie wydałam 246zł. Spodnie 59, bluzka 39, tunika 39 i sukienka 109. Normalne ceny moim zdaniem zbyt wysokie porównując z jakością. Ale koleżanka podsunęla mi innego producenta z mojego miasta - Bensini. Tanio i ładnie. Jutro tam zadzwonię, a może w przyszłym tygodniu pojadę.
 
Do góry