reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Chyba przestanę tu zaglądać, bo co przeczytam o jakimś jedzeniu to już mam smaka :D I potem dziwić się, że wyglądam jak kulka, skoro silna wola w kwestii jedzenia NIE ISTNIEJE ;)

A brzuszek zacny! :D U mnie cały jest wzdęty (nie tylko podbrzusze), więc zdecydowanie wyglądam grubo, a nie ciążowo ;) Co mi nie przeszkadza, póki nikt o ciąży nie wie :D U mnie dziś 15+5 i nadal nie wiem kto to tam w brzuchu siedzi- na genetycznym dr powiedział, że może chłopiec, ale teraz, kilka dni temu ginekolog do której chodzę/chodziłam nie była w stanie nic określić, powiedziała że za wcześnie...
 
reklama
Witam się o poranku :-) U mnie już 16 tydzień i raczej brzuszek ciążowy. Jest po 5 kilka minut a mój brzuszek wygląda tak jak na zdjęciu więc to nie są wzdęcia :-) lecę do pracy, spokojnego dnia mamuski :-)
1512619930-2f0de8ed9cd0923a-aaaaaa.jpeg
 
Witam nowe Panie:)
Gratuluję wizyt
emoji173.png
ja jeszcze czekam tydzień
emoji1.png

Ja dziś męża na randkę z okazji Mikołajek porwałam na stek bo uwielbiamy obydwoje.
Jednak skusił się na burgera a ja na żeberka
emoji7.png
emoji23.png

Jakbyście widziały minę od Pani jak przyszła i podaje mężowi te ogromna porcję żeberek a ja 'niee to dla mnie "
emoji23.png

Do tego wyglądam jak świnka no mam taaaaakie wzdęcia i pyzowata twarz od urodzenia
emoji23.png
no mina tej babki - bezcenna
emoji23.png
"A to do Pani, bardzo przepraszam!"
emoji23.png

Pozdrawiam z moim brzuchem
emoji23.png
emoji23.png
emoji23.png

(Tak, wiem.. W 13tyg nie ma opcji żeby to był ciążowy ale mam to gdzieś - wszyscy to chwalą a ja nie muszę w końcu wciągać
emoji23.png


1512591636-d3b72d72497bbdf1-aaaaaa.jpeg


emoji23.png
emoji23.png
emoji23.png

Heej , mój brzuszek wygląda podobnie :) Też mi mówią że taki łądny brzuszek już ciążowy, a ja wiem że niekoniecznie - trochę mojego tłuszczyku ale owszem od spodu już dzidzia wypycha się ;) Ale właśnie i tak już nie mogę wciągnąć więc jest jak jest ;-)
Ostatnio zaczęłam zakładać sobie już ciążowe spodnie , są super bo nigdzie mnie nic nie gniecie.
Tu wg okresu wychodzi mi 14 tydzień, ale wg szpitala 15 tc.
Również ostatnio chodzą za mną burgery, i śledzie, i w ogóle dużo rzeczy ;)

A ja nie wiem jeszcze kto tam siedzi w środku :)
 
Witam nowe mamusie:)
Gratulacje udanych wizyt i czekamy na więcej tak dobrych wieści.
U mnie genetyczne we wtorek:)
Brzuszki śliczne, mój podobny baaardzo i się z niego ciesze:D
O takich pysznosciach tu piszecie to i ja się pochwalę wczorajszą kolacją.
Zrobiłam zawijańca z ciasta francuskiego z pieczarkami , cebulka, tuńczykiem i serem żółtym...A do tego sos czosnkowy oczywiście domowej roboty:)
W trakcie zawijania...
20171206_163136-1548x2064.jpg

I po upieczeniu
20171207_083159.jpg
 

Załączniki

  • 20171206_163136-1548x2064.jpg
    20171206_163136-1548x2064.jpg
    389,2 KB · Wyświetleń: 600
  • 20171207_083159.jpg
    20171207_083159.jpg
    307 KB · Wyświetleń: 593
Ja mam na różne rzeczy ochotę ale jak już zrobię to mi się odechciewa.
Dziś samopoczucie miałam dobre, dopóki znowu nie odkaszlnęłam i buch do łazienki :(
mam nadzieję że to nie na stałe, nawet ciężko nazwać to wymiotowaniem bo nie ma czym....
Ja dziś zrobię krem z pora i ziemniaka :p jak dotrwam :)
czy któraś w czasie ciąży będzie lecieć samolotem? Rodzice w ramach prezentu ślubnego kupili nam voucher i musimy go wykorzystać do wakacji 2018, teraz łatwiej niż później z maluchem.
Klepnęli wycieczkę na Teneryfę na 1 lutego, no i muszę lecieć do gina mimo, że miałam być dopiero w styczniu....ale muszę to skonsultować.
 
Fajne macie te brzuszki, takie typowo ciążowe, już raczej nie do ukrycia ;) u mnie już 14+4 i tak codziennie wyglądam tego brzuszka. Niby jest trochę wiekszy i nie da się wciągnąć, ale jak jestem ubrana to mało co widać i spodnie jeszcze dopinam bez problemu. Ale to pierwsza ciąża więc chyba to normalne.. :)
 
Fajne macie te brzuszki, takie typowo ciążowe, już raczej nie do ukrycia ;) u mnie już 14+4 i tak codziennie wyglądam tego brzuszka. Niby jest trochę wiekszy i nie da się wciągnąć, ale jak jestem ubrana to mało co widać i spodnie jeszcze dopinam bez problemu. Ale to pierwsza ciąża więc chyba to normalne.. :)


Jestem dokładnie w tym samym momencie ciąży i również wyglądam brzuszka. Może do świąt sie cos pokaże, mam nadzieje :)
Miłego dnia!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć wszystkim,
Mam pytanie czy którejś z Was też pogorszyła się cera? Ja od ok. 2 tygodni mam wysyp pryszczy :dry:
Jestem w 11tc
 
reklama
Cześć wszystkim,
Mam pytanie czy którejś z Was też pogorszyła się cera? Ja od ok. 2 tygodni mam wysyp pryszczy :dry:
Jestem w 11tc
Tak mam syfki na linii włosów, i na dekolcie. Chociaż teraz na twarzy jest ich wiele mniej.

Oj właśnie byłam z moimi ciężąrnymi koleżankami na spacerku, 4 ciężarne :p fajnie tak pójść i pogadać o ciąży , one są już sporo dalej ode mnie bliżej rozwiązań ale to i tak super ;)
 
Do góry