reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Cześć dziewczyny, mam na imię Oliwia i bardzo chciałabym dołączyć do Waszej społeczności :) Czytałam Was jakiś czas temu, ale teraz chyba wątek wygasł i wszyscy przenieśli się na forum zamknięte. Jednak mam nadzieję, że i tutaj czasem ktoś się odezwie i może ja dołączę do Waszego grona :) Napiszę trochę o sobie, aby lepiej przybliżyć Wam moją osobę. Mam 30 lat, mieszkam z narzeczonym w Gdańsku i spodziewamy się pierwszego dziecka. Obecnie jestem w trakcie 19 tygodnia ciąży i wiemy, że będzie to dziewczynka na 100%, ponieważ robiliśmy test Nifty i usg również to potwierdziło :) Od stycznia przebywam już na zwolnieniu lekarskim, z racji dalekich dojazdów do pracy, które mnie wykańczały i odpowiedzialnego, stresującego stanowiska. Teraz spokojnie sobie planuję remont, szukam rzeczy dla małej i cieszę się wolnością, ponieważ później powrót do pracy wraz z opieką nad małym dzieckiem będzie nielada wyzwaniem.
Witaj! No to racja jesteśmy na wątku zamkniętym. Szkoda,że wcześniej się nie ujawniłas. Gratulacje dziewczynki! Ja jeszcze nie znam płci,czekam na połówkowe 31.01 .Długo czekałaś na L4 od pracy. Ja już od prawie samego początku nie pracuje. To jest czas jak mówisz dla rodziny i trzeba korzystać póki można.
 
reklama
Witaj! No to racja jesteśmy na wątku zamkniętym. Szkoda,że wcześniej się nie ujawniłas. Gratulacje dziewczynki! Ja jeszcze nie znam płci,czekam na połówkowe 31.01 .Długo czekałaś na L4 od pracy. Ja już od prawie samego początku nie pracuje. To jest czas jak mówisz dla rodziny i trzeba korzystać póki można.


Ja
 
Witaj! No to racja jesteśmy na wątku zamkniętym. Szkoda,że wcześniej się nie ujawniłas. Gratulacje dziewczynki! Ja jeszcze nie znam płci,czekam na połówkowe 31.01 .Długo czekałaś na L4 od pracy. Ja już od prawie samego początku nie pracuje. To jest czas jak mówisz dla rodziny i trzeba korzystać póki można.

Ja jestem dokładnie w połowie ciąży i cały czas pracuje lubią swoje prace i do tej pory dobrze sie czułam a kilku miesięcy w domu bym chyba nie wytrzymała Dopiero teraz zaczynam myśleć o l4 bo cały dzień siedzenia w biurze powoli zaczyna dawać mi sie we znaki i na nic nie mam juz siły po powrocie do domu
 
Hej, również chciałabym dołączyć do tamtego wątku, szczerze dopiero się połapałem że taki istnieje, jednak nawet nie mogę go znaleźć. Liczę na wsparcie, podobno wiesz co z tym fantem zrobić [emoji6]
Jasne, napiszę do administracji. Zgłaszałam wcześniej @Magna która juz jest na wątku, oraz @Ewna4 i @Pani BJ , no ale w tej sprawie czekam na odpowiedz ciagle ;)
 
Witaj! No to racja jesteśmy na wątku zamkniętym. Szkoda,że wcześniej się nie ujawniłas. Gratulacje dziewczynki! Ja jeszcze nie znam płci,czekam na połówkowe 31.01 .Długo czekałaś na L4 od pracy. Ja już od prawie samego początku nie pracuje. To jest czas jak mówisz dla rodziny i trzeba korzystać póki można.

No niestety przez pewne zawirowania przestałam wchodzić na forum, a teraz w końcu mam Więcej czasu to i chętnie bym z Wami podyskutowala :)
 
Pytanko do Was, ile aktualnie ważą wasze dzieci? Długości całkowitej nie otrzymałam, ponieważ ponoć już nie między się crl tylko poszczególnych odcinków ciała No i wagę małej.
 
reklama
Do góry