reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny. Jestem załamana. Mamy początek 10 Tc lekarz stwierdził podwyższona przeziarnistosc karkowa. Maleństwo ma 3cm więc ciężko stwierdzić czy będzie chore w przyszłości. Mówił że może się wchłonąć dlatego że to jest początek ciąży. Czy któraś z was tak miala? Jestem przerażona. Prenatalne 13 listopada...
Mój lekarz namawia mnie na badania genetyczne, tylko ten koszt mnie trochę zniechęca. Zastanawiałaś się nad tym? Zdecydowanie lekarz nie powinien cię straszyć skoro to nie jest czas na tego typu pomiarki. Ja czasami się zastanawiam co z nimi kurde jest nie tak, zupełna znieczulica.
 
Mój lekarz namawia mnie na badania genetyczne, tylko ten koszt mnie trochę zniechęca. Zastanawiałaś się nad tym? Zdecydowanie lekarz nie powinien cię straszyć skoro to nie jest czas na tego typu pomiarki. Ja czasami się zastanawiam co z nimi kurde jest nie tak, zupełna znieczulica.
Tak. Już wcześniej byłam zapisana na płatne ale teraz wypisla mi skierowanie ze wskazaniem. Nie wiem co o tym myśleć wszystkim. Jak nie powinien to po co się za to brał.. Jeszcze jego sprzęt nie jest najnowszy, a czytałam że wszelkie pomiary powinny być przeprowadzane z bardzo bliska, a że maleństwo bardzo się ruszalo nie miał jak tego zrobić... Najgorsze jest to że w okolicy trudno będzie mi znaleźć lekarza do konsultacji...
 
Tak. Już wcześniej byłam zapisana na płatne ale teraz wypisla mi skierowanie ze wskazaniem. Nie wiem co o tym myśleć wszystkim. Jak nie powinien to po co się za to brał.. Jeszcze jego sprzęt nie jest najnowszy, a czytałam że wszelkie pomiary powinny być przeprowadzane z bardzo bliska, a że maleństwo bardzo się ruszalo nie miał jak tego zrobić... Najgorsze jest to że w okolicy trudno będzie mi znaleźć lekarza do konsultacji...
Pisząc o genetycznych, mam na myśli coś tego typu: Link do: ILE kosztuje test prenatalny Harmony? - Zdrowegeny.pl. Wiem że to trudne, ale chyba musisz uzbroić się w cierpliwość, im większe dzieciątko (max to chyba 13 tydz.) tym bardziej precyzyjne USG prenatalne. Niestety jak widać ciąża przysparza nam sporo stresu..
 
Pisząc o genetycznych, mam na myśli coś tego typu: Link do: ILE kosztuje test prenatalny Harmony? - Zdrowegeny.pl. Wiem że to trudne, ale chyba musisz uzbroić się w cierpliwość, im większe dzieciątko (max to chyba 13 tydz.) tym bardziej precyzyjne USG prenatalne. Niestety jak widać ciąża przysparza nam sporo stresu..
Ja robię Nifty Pro. Taka sama cena jak za inne, a ogromny zakres badań. Harmony się nie opłaca. A Nifty Pro można zrobić w autoryzowanych placówkach (u mnie w Częstochowie jest jedną akurat) więc nie będę musiała jechać do Katowic. Będę się umawiać w tym tyg.
 
W jakiej cenie są u was nifty mi lekarz wspominał o kwocie 2100 a jestem z woj. Świętokrzyskiego. Dokładnie ciążę mam prowadzona w Kielcach.
 
Ja robię Nifty Pro. Taka sama cena jak za inne, a ogromny zakres badań. Harmony się nie opłaca. A Nifty Pro można zrobić w autoryzowanych placówkach (u mnie w Częstochowie jest jedną akurat) więc nie będę musiała jechać do Katowic. Będę się umawiać w tym tyg.
Jesteś z Częstochowy? W którym miejscu można je zrobić? Ja na prenatalne jadę do gyncentrum na Kozielewskiego
 
Pisząc o genetycznych, mam na myśli coś tego typu: Link do: ILE kosztuje test prenatalny Harmony? - Zdrowegeny.pl. Wiem że to trudne, ale chyba musisz uzbroić się w cierpliwość, im większe dzieciątko (max to chyba 13 tydz.) tym bardziej precyzyjne USG prenatalne. Niestety jak widać ciąża przysparza nam sporo stresu..
Jeśli prenatalne wyjdą źle wtedy pójdę na Nifty Pro. Lekarz mówił że się jeszcze może wchłonąć. Zobaczymy. Nie ma się co stresowac.
 
reklama
Do góry