reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Ja też jestem ciekawa czy chłopiec czy dziewczynka. Mam dwóch chłopców w domu. Ciągle śni mi się że to córka. :) ale nie nastawia m się specjalnie . Najważniejsze, aby zdrowe. 17 stycznia mam wizytę. Będzie to 17 tydz skończony. To raczej już powinnam wiedzieć. Ciekawią mnie ruchy. Jestem w 15 tyg 3 dniu i ich nie czuje. Zdarza się sporadycznie. Zastanawiam się czy to wina łożyska bo mam na przedniej ścianie. Jak uważacie?
To jeszcze masz dużo czasu na pierwsze ruchy. Ja mimo iż druga ciąża poczułam dopiero koło końcówki 17 tygodnia, teraz zaczynam 19 i już ruchy są znacznie mocniejsze, czasem to istna impreza w moim brzuchu :)
 
Cześć, witam się z Wami 😊 Weronika, lat... Zaczął się 39 rok 🤭 termin mam na 18.06, jesteśmy po amniopunkcji i czekamy na wyniki brrrr, Przeziernosc 2,9 😢 bardzo się tego wszystkiego boję... Jestem po 2 poronieniach w 8 tyg, rok po roku, przy drugim wyszła trisomia 15, mam nadzieję, że wytrwamy do końca w zdrowiu. Pozdrawiam wszystkich
 
reklama
Do góry