reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Ja plamie w sumie do tej pory,Jest tego malutko i koloru kawy z mlekiem a raczej mleka z kawą.Bez bólu brzucha i jakichkolwiek złych objawów, które mogły by świadczyć,że dzieje sie cos złego,Staram sie nie panikowac i zachowac zdrowy rozsądek,biore duphaston i tyle, Za tydzien we wtorek kolejna wizyta,
 
Na pierwszym usg Serduszkowym był mój mąż. Oczywiście to było usg dopochwowe. Uprzedzilam wcześniej mojego M. Jak wygląda takie badanie. Był trochę zaskoczony ale dalej chciał iść :) siedział przy biurku za kotarka, dopiero jak lekarz namierzył naszego bombla to został poproszony.
 
IMG_20191104_171018_HDR.jpg

Wydaję, mi się, że mam za duży brzuch jak na 8+2 ??
 
U mnie plamienie trwało około 3 dni. Taki właśnie brązowy śluz
Mam pytanie do dziewczyn, ktore mialy w tej ciazy krwawienia lub plamienia. Jak dlugo mialyscie pozniej brazowy sluz? Jak on wygladal?
Martwie sie, bo pisalam wam o krwawieniu po stosunku i samo przestalo, niby bylo z szyjki jakies mechaniczne uazkodzenie, a dzidzia cala. To bylo w czwartek. W piatek ostatnie plamki ciemnej krwi. Od tej pory przez weekend lekko brazowy sluz jednolity i coraz mniej go, jK po okresie, ale dzisiaj jak kichnelam pare razy to wylecialo ze mnie razem z bialym sluzem duzo takich kreseczek brazowych.
Zastanawiam sie, czy nadal sie to wszystko oczyszcza, czy to juz inny problem...
 
reklama
Do góry