reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Cześć Wam,
Chciałam dołączyć do mam czerwcowych wcześniej, ale niestety po w miare dobrym usg i tragicznej biochemii czar prysnął, jakoś nie mogłam cieszyć się ciąża (zd 1:12) ☹️ to było okropne 1,5 miesiąca w stresie, zmuszałam się do jedzenia, nie chciałam się nikomu chwalić o ciąży, tym co zdążyłam powiedzieć jak pytali jak się czuje odrazu mówiłam, że wyniki złe i niewiadomo co będzie. Zrobiłam aminopunkcje. Nastawiam się na jedno..... choć do końca nie wierzyłam 😪 tak, stara już jestem (35 lat) ale przecież mam 2 zdrowych dzieci 🤔święta były okropne ale dla dzieci wszystko odbyło się jak dawniej z tym, że wizyty u rodziny sobie darowaliśmy (nie wszyscy wiedzą).
Po bardzo długim oczekiwanu..... bo okres świąteczny, w tym tygodniu odebrałam wyniki 😊 kariotyp prawidlowy 46, xx.
Oczywiście nadal myślę czy wszystko jest ok i czy dzidzia zdrowa ale trochę nas to uspokoiło. Przeszło mi, w końcu mogę zerknąć na ubranka dziecięce w sklepie bo przecież nic nie mam 😉 od ostatniego porodu minęło 14 lat 🤯
Prawie zapomniałam 😉 termin z OM mam na 4 czerwca a z usg na 2 czerwca 😊
 
Ostatnia edycja:
Już piszę do adminki żeby dodała cię do wątku prywatnego [emoji4]
Cześć Wam,
Chciałam dołączyć do mam czerwcowych wcześniej, ale niestety po w miare dobrym usg i tragicznej biochemii czar prysnął, jakoś nie mogłam cieszyć się ciąża (zd 1:12) [emoji3525] to było okropne 1,5 miesiąca w stresie, zmuszałam się do jedzenia, nie chciałam się nikomu chwalić o ciąży, tym co zdążyłam powiedzieć jak pytali jak się czuje odrazu mówiłam, że wyniki złe i niewiadomo co będzie. Zrobiłam aminopunkcje. Nastawiam się na jedno..... choć do końca nie wierzyłam [emoji25] tak, stara już jestem (35 lat) ale przecież mam 2 zdrowych dzieci [emoji848]święta były okropne ale dla dzieci wszystko odbyło się jak dawniej z tym, że wizyty u rodziny sobie darowaliśmy (nie wszyscy wiedzą).
Po bardzo długim oczekiwanu..... bo okres świąteczny, w tym tygodniu odebrałam wyniki [emoji4] kariotyp prawidlowy 46, xx.
Oczywiście nadal myślę czy wszystko jest ok i czy dzidzia zdrowa ale trochę nas to uspokoiło. Przeszło mi, w końcu mogę zerknąć na ubranka dziecięce w sklepie bo przecież nic nie mam [emoji6] od ostatniego porodu minęło 14 lat [emoji2962]
Prawie zapomniałam [emoji6] termin z OM mam na 4 czerwca a z usg na 2 czerwca [emoji4]
 
Hej. Jestem Karolina. Mam 29 lat i chcialabym dolaczyc do Was OM mialam 02.09. Wedlug OM termin mam na 9 czerwca a wedlug USG na 4 czerwca. Obecnie jestem w 18 tyg + 2 dni. Mieszkam w Niemczech. Mam juz coreczke z 2011 i synka z 2010. I teraz rowniez czekam na synka :) pozdrawiam Was
W którym tygodniu dowiedziałaś się o tym , że będzie synek kolejny ?
 
Na 5 czerwca z OM a z USG 27 maja :)
No ja mam z OM na 9 czerwca a z USG na 4 czerwca. Zobaczymy
W którym tygodniu dowiedziałaś się o tym , że będzie synek kolejny ?
Okolo 13 tygodnia na prenatalnych. Potem bylam w 16 tyg i mialam robione USG i tez powiedzial ze synek. Teraz 16 stycznia bede miala kolejne USG i znowu sie zapytam, bo roznie bywa 😁 Chlopca szybciej podobno widac niz dziewczynke. Z corka to sie dowiedzialam kolo 24 tygodnia ciazy dopiero ze bedzie dziewczynka. A z pierwszym synkiem tez szybko sie dowiedzialam o plci. A i jeszcze w 15 tygodniu bylam w szpitalu bo plamilam i tam tez stwoerdzili ze syn. Takze chyba sie nic nie zmieni 😃
 
No ja mam z OM na 9 czerwca a z USG na 4 czerwca. Zobaczymy
Okolo 13 tygodnia na prenatalnych. Potem bylam w 16 tyg i mialam robione USG i tez powiedzial ze synek. Teraz 16 stycznia bede miala kolejne USG i znowu sie zapytam, bo roznie bywa 😁 Chlopca szybciej podobno widac niz dziewczynke. Z corka to sie dowiedzialam kolo 24 tygodnia ciazy dopiero ze bedzie dziewczynka. A z pierwszym synkiem tez szybko sie dowiedzialam o plci. A i jeszcze w 15 tygodniu bylam w szpitalu bo plamilam i tam tez stwoerdzili ze syn. Takze chyba sie nic nie zmieni 😃
Zgadzam się 😊 chłopca szybciej widać 😉 u koleżanki w 11 tygodniu i jest chłopak, nam lekarz na prenatalnych w 12 tyg 3 dni powiedział oczywiście jak go zapytalam, że jemu wygląda na dziewczynkę ale nie brać sobie do serca bo to za wcześnie 😉 potwierdziło się i będzie dziewczynka 😊
 
Ja też jestem ciekawa czy chłopiec czy dziewczynka. Mam dwóch chłopców w domu. Ciągle śni mi się że to córka. :) ale nie nastawia m się specjalnie . Najważniejsze, aby zdrowe. 17 stycznia mam wizytę. Będzie to 17 tydz skończony. To raczej już powinnam wiedzieć. Ciekawią mnie ruchy. Jestem w 15 tyg 3 dniu i ich nie czuje. Zdarza się sporadycznie. Zastanawiam się czy to wina łożyska bo mam na przedniej ścianie. Jak uważacie?
 
Ja też jestem ciekawa czy chłopiec czy dziewczynka. Mam dwóch chłopców w domu. Ciągle śni mi się że to córka. :) ale nie nastawia m się specjalnie . Najważniejsze, aby zdrowe. 17 stycznia mam wizytę. Będzie to 17 tydz skończony. To raczej już powinnam wiedzieć. Ciekawią mnie ruchy. Jestem w 15 tyg 3 dniu i ich nie czuje. Zdarza się sporadycznie. Zastanawiam się czy to wina łożyska bo mam na przedniej ścianie. Jak uważacie?
Moja ciocia miała łożysko przodujące i słabiej czuła ruchy
 
Ja też jestem ciekawa czy chłopiec czy dziewczynka. Mam dwóch chłopców w domu. Ciągle śni mi się że to córka. :) ale nie nastawia m się specjalnie . Najważniejsze, aby zdrowe. 17 stycznia mam wizytę. Będzie to 17 tydz skończony. To raczej już powinnam wiedzieć. Ciekawią mnie ruchy. Jestem w 15 tyg 3 dniu i ich nie czuje. Zdarza się sporadycznie. Zastanawiam się czy to wina łożyska bo mam na przedniej ścianie. Jak uważacie?
Jesteśmy w tym samym tygodniu u mnie 15+2 i czułam kilka razy wieczorem bąbelki ale wczoraj już nie czułam albo przeoczyłam bo to było bardzo delikatne
 
reklama
Zastanawiam się czy to wina łożyska bo mam na przedniej ścianie. Jak uważacie?

Moja ciocia miała łożysko przodujące i słabiej czuła ruchy

Ale przodujące oznacza zasłaniające szyjkę macicy, a na przedniej ścianie to na przedniej ścianie i to właśnie takie osłabia odczuwanie ruchów.
Screenshot_20200106-123135.jpeg
Screenshot_20200106-123236.jpeg
 
Do góry