reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Hej dziewczyny, jak tam Wasze 3miesięczniaki. Ja nie wiem o co ostatnio chodzi mojej księżniczce, jada mało, budzi się w nocy i płacze w dzień... Do tego ciągle ślinotok, garstki w buzi... Czasem wpada w taką histerię bez powodu, że serio nie wiem co robić. Nie jest to brzuszek, jest miękki, Mała nie podkurcza nóżek, robi kupki tak jak zwykle. Ręce mi opadają :/
 
reklama
Chyba to taki czas mój mały też się strasznie ślini i paluszki cały czas pcha do buzi. On od początku jest nieśpiący więc tu nie widzę zmiany.
Ostatnio coś mu się poprzestawiało i w dzień to tylko chce ze mną, nikogo nie akceptuje i jak się oddale na 2 kroki to już afera i płacz.
Hej dziewczyny, jak tam Wasze 3miesięczniaki. Ja nie wiem o co ostatnio chodzi mojej księżniczce, jada mało, budzi się w nocy i płacze w dzień... Do tego ciągle ślinotok, garstki w buzi... Czasem wpada w taką histerię bez powodu, że serio nie wiem co robić. Nie jest to brzuszek, jest miękki, Mała nie podkurcza nóżek, robi kupki tak jak zwykle. Ręce mi opadają :/
 
Hej dziewczyny, jak tam Wasze 3miesięczniaki. Ja nie wiem o co ostatnio chodzi mojej księżniczce, jada mało, budzi się w nocy i płacze w dzień... Do tego ciągle ślinotok, garstki w buzi... Czasem wpada w taką histerię bez powodu, że serio nie wiem co robić. Nie jest to brzuszek, jest miękki, Mała nie podkurcza nóżek, robi kupki tak jak zwykle. Ręce mi opadają :/
Moze ząbkowanie powoli ? Sprawdz jak wyglądają dziasla - czy są zaczerwienione lub opuchniete
 
Moze ząbkowanie powoli ? Sprawdz jak wyglądają dziasla - czy są zaczerwienione lub opuchniete
Ewentualnie ma problem ze snem, jest przez to zmęczona i potem marudna.. badz jednak glod... możesz spróbować zobaczyć ile wypije z butli. Moja jak jest zmęczona i spiaca nie chce za bardzo cycka mimo głodu, przez glod zle sypia - błędne koło- zawsze ma tak wieczorem i wtedy ratuje się odciąganym mlekiem- wtedy je, ale cyca to nie . . Spróbuj moze u ciebie to samo . Raz dziennie butla nie powinna zaszkodzic w ssaniu piersi poten
 
Cieszyłabym się gdybym mogła spokojnie odejsc od niego na chwilę chociaz do toalety 😅 To dziecko ma chyba czujnik w sobie "uwaga matka daje nogę"😂 i już się budzi ,kręci :D

Córa przeziebiona ... masakra boje się aby mi młodego nie zaraziła .
Mnie chyba coś łapie ,ale nie wiem czy coś moge brac na przeziebienie oprócz czosnku ,*spam*,i wit. C no i malin
Ja polecam profilaktycznie codziennie brac witamine c 1000mg, i raz po raz wit d3 4000. Ja tak się suplementuje juz 2 lata i nie pamiętam co to katar nawet , przedtem mialam co chwile zawalone ropa zatoki , bol gardła, kaszel itd.. dzieciom tez polecam w kroplach wit c np do herbatki
 
Nie wiem, wydaje mi się, że nie są ani spuchnięte, ani zaczerwienione 🤔
Jeśli są biale to normalne. Widocznie śliniaki poszly w ruch a maluszek nie radzi sobie z połykaniem tak dużego nadmiaru śliny . My mamy to samo . Z początku myslalam ze to ząbki ,ale nie . Co do zachowań maluszkow ,mog to być skoki rozwojowe pierwszego roku .


Fajna lektura , a wyjaśnia duzo zachowan naszych maluchów :)
 
reklama
Do góry