reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Dziewczyny mi grozili przedwczesnym porodem od 32 tygodnia przez skracającą się szyjke.
Od 37 tygodnia przestałam się oszczędzać i próbowałam wszystkiego. Seks, spacery, schody, porządki, mycie okien.
Termin na 3.06 a ja nadal nie urodzilam, w czwartek mam się zgłosić do szpitala i będą wywoływać [emoji28]
 
reklama
A czy lekarz Wam mowi cos o szyjce, bo mi mowia, ze ciagle jest twarda i wysoko a powinna sie juz powoli skracac o_O
Ja miałam tak w ciąży z córką. Szyjka wysoko, zamknięta i twarda. To było w 38tc. Jak mnie lekarz badał w szpitalu to nie mógł jej wymacać, tak wysoko była.... był w szoku. U mnie skończyło się nagłym cc, nie wiem ile bym pochodziła. Teraz mam 37+1 byłam wczoraj na wizycie I mam szyjkę tylko lekko skrócona... Ale trzyma jak głupia. Nie wiem ile ma długości ale miała zawsze 4-4.5cm wiec powiedzenie przez gin że skróciła się lekko, raczej oznacza że dalej jest długa.... Ale U mnie planowane cc w przyszłą środę wiec tez sie pewnie nie doczekam na rozwój akcji
 
G

ja już po :)
Poszła ekstremalnie szybko ;)
W czwartek na wizycie u lekarza szyjka 1,5cm a w poniedziałek już urodziłam ;) chyba spacery w upale zrobiły swoje :p
gratulacje!! I zazdro :) jak dziecię? Ja mam schizę ze będzie wielkie, niby waga z usg w normie, ale brzuch to ja mam…ogromny. Niestety, wszyscy mi to mówią, wiec sobie nie wkręcam. Może się nie przełoży na sloniątko o_O
 
Ja teraz jestem w 37+4, niczego nie stosuje na przyspieszenie, jak będzie tak będzie, jest jeszcze czas 🤣 Ale nie obrazę się jeśli w przyszłym tygodniu urodzę 😄
 
reklama
Do góry