reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny, pijecie normalnie czarną herbatę? Podobno nie jest wskazana w ciąży przez teinę. 🙄
Ja nie piję, ale zwyczajnie też nie piję, wolę owocowe, ziołowe... Ale dawno e sumie nie piłam 8-) (chociaż jakaś owocową, np malinową z imbirem i miodem mogłabym sobie zrobić)
 
Ja zaczęłam pić czerwoną, czytałam, że ma najmniej teiny. A biała, którą najbardziej lubię ma najwięcej, ale nie umiem się powstrzymać 😕
Ja zaczęłam pić czerwoną, czytałam, że ma najmniej teiny. A biała, którą najbardziej lubię ma najwięcej, ale nie umiem się powstrzymać 😕
No właśnie ja do tej pory piłam albo melisę albo rumianek ale dziś się złamałam i zrobilam lekka czarna z imbirem, miodem i cytryną. Powoli mam dość tych ziołowych herbatek🙈
 
Ja herbaty nie piję bo legalnie nie lubię, ale pije kawę, a że ja strasznie uwielbiam kupiłam bezkofeinowa [emoji3059][emoji3059][emoji23][emoji23]
 
reklama
Ja uwielbiam turbo mocną czarną herbatę, na razie piję tę samą czarną herbatę co przed ciążą tyle, że parzoną jakieś 30s, także no nie smakuje mi tak samo, ale jest to jakaś namiastka chociaż. Też czytałam o tym imbirze, chociaż wśród koleżanek jak z nimi gadałam to wszystkie piły ogromne ilości żeby zwalczyć nudności. Co do herbat to mi lekarz mówił że mocno niewskazana jest zielona, bo powoduje wady serca, także całkowicie odstawiłam.
 
Do góry