reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

A ja sobie właśnie wyciągnęłam kurtkę jesienno- zimowa z szafy iiii....nie mogę się dopiąć [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Żeby było śmiesznie waga pokazuje tyle samo co rok temu a cycki i brzuch no nie wchodzą[emoji1745][emoji1745][emoji1745]
W sensie zapne się w kurtkę ale wyglądam jak powiazanyy baleron, i zastanawiam się kiedy zamek strzeli [emoji848][emoji848][emoji848]
Jestem załamana , ja wiem że mam wzdęcia i wgl no ale żeby aż tak ....
 
reklama
A to moje 2 maleństwa💕
Wszystko jest w porządku
Prenatalne mamy 17.11 💖
 

Załączniki

  • 20211104_194424.jpg
    20211104_194424.jpg
    69,2 KB · Wyświetleń: 93
Hej a z innej parafii bo pamiętam że niektóre z was miały krwiaki. Lekarz kazał nie panikować jak zobaczę krew bo może pęknąć. Czy któraś jest w stanie mi powiedzieć czy to jest dużo krwi czy zwykłe plamienie? Brązowe czy jasne?
 
Dziewczyny pierwsza wizyta udana 🥰🥰🥰 jest dzidzia, jest serduszko. Z USG wychodzi 7+6 a z om jest 8+1. Zarodeczek 1,49 wygląd kurczaczka. Serducho 134/min.
Zmartwił mnie tylko krwiak podkosmowkowy ale za dwa tygodnie mam wizytę i bedziemy kontrolować. Póki co sporo badań z krwi. Dostałam już skierowanie na prenatalne się zapisać w specjalistyczne miejsce i na pappa. Mam za darmo z racji wieku.
No i duphaston obowiązkowo 3 razy dziennie jako dodatek do acardu i prenatalu.
Tak się cieszę że płacze od czasu wizyty
O super 🤗 czekałam na Twoją relacje z wizyty. U mnie też wszystko okej według USG 9t5d. Pierwszy raz słyszałam bicie serca, poryczalam się ze wzruszenia 🤩 crl 2,9 cm. Lekarz mówił, że wszystko jest w porządku. Tak się cieszę 😍
 
U mnie było tak że się dość sporo polało i pojechałam na sor.
Ale lekarz powiedział że jeśli przy krwawieniu nie ma bólu i skurczy to nie panikować .
Hej a z innej parafii bo pamiętam że niektóre z was miały krwiaki. Lekarz kazał nie panikować jak zobaczę krew bo może pęknąć. Czy któraś jest w stanie mi powiedzieć czy to jest dużo krwi czy zwykłe plamienie? Brązowe czy jasne?
 
Hej a z innej parafii bo pamiętam że niektóre z was miały krwiaki. Lekarz kazał nie panikować jak zobaczę krew bo może pęknąć. Czy któraś jest w stanie mi powiedzieć czy to jest dużo krwi czy zwykłe plamienie? Brązowe czy jasne?
Ja plamiłam przez jakiś czas, a potem poleciało dużo żywej krwi. Ilość jak na początku miesiączki. Lekarka w szpitalu powiedziała, że to może się powtarzać i mam wrócić jeśli ilość by była większa niż przy @. Odpukać nie powtórzyło się jednak.
 
O super 🤗 czekałam na Twoją relacje z wizyty. U mnie też wszystko okej według USG 9t5d. Pierwszy raz słyszałam bicie serca, poryczalam się ze wzruszenia 🤩 crl 2,9 cm. Lekarz mówił, że wszystko jest w porządku. Tak się cieszę 😍
super dzieciatko Twoje już duże ❤️❤️❤️❤️ serduszko też puścił i właśnie po wizycie jak już usiadłam w domu to mi tak emocje zeszły że wyć zaczęłam 🥰🥰🥰 oby tak trzymać
 
reklama
U mnie było tak że się dość sporo polało i pojechałam na sor.
Ale lekarz powiedział że jeśli przy krwawieniu nie ma bólu i skurczy to nie panikować .
Ja plamiłam przez jakiś czas, a potem poleciało dużo żywej krwi. Ilość jak na początku miesiączki. Lekarka w szpitalu powiedziała, że to może się powtarzać i mam wrócić jeśli ilość by była większa niż przy @. Odpukać nie powtórzyło się jednak.
dziękuję dziewczyny. Przynajmniej będę wiedziała jak to wygląda. Po prostu nie wiadomo czy u mnie się wchłonie dlatego mam za dwa tygodnie kolejna wizytę. Zobaczymy mam nadzieję że nic się tam gorszego nie wydarzy. Przynajmniej lekarz nie był jakiś przerażony i mówił to w sposób raczej spokojny jakby to norma była m
 
Do góry