reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Jestem dzisiaj w 38 +0 i siedzę jak na szpilkach od kilku dni w zasadzie zwłaszcza że z USG wynikało że dzidzia jest trochę większą i powinna się pojawić tak 28.05 a nie 3.06. 😅 powiedzcie jak sobie radzić z brakiem cierpliwości kiedy już wszystko jest przygotowane 😌 nie wiem co ze sobą zrobić.. No i też nic się nie dzieje.. Żeby chociaż jakieś skurcze przepowiadające, ale nie..
Co do znieczulenia to gaz mnie przeraża bo wiem jak słabo znoszę mdłości, a mogą być efektem jego zastosowania. Chyba spróbuje bez niczego. Zobaczymy 😜 wierzę w swoje ciało.
 
Jestem dzisiaj w 38 +0 i siedzę jak na szpilkach od kilku dni w zasadzie zwłaszcza że z USG wynikało że dzidzia jest trochę większą i powinna się pojawić tak 28.05 a nie 3.06. 😅 powiedzcie jak sobie radzić z brakiem cierpliwości kiedy już wszystko jest przygotowane 😌 nie wiem co ze sobą zrobić.. No i też nic się nie dzieje.. Żeby chociaż jakieś skurcze przepowiadające, ale nie..
Co do znieczulenia to gaz mnie przeraża bo wiem jak słabo znoszę mdłości, a mogą być efektem jego zastosowania. Chyba spróbuje bez niczego. Zobaczymy 😜 wierzę w swoje ciało.
Tylko wiesz, że na tym etapie wielkość dziecka ma się nijak do terminu porodu?
 
Moja też pierwsza. 😄 Czuję się przygotowana na godzinę zero 😆 a z drugiej strony przecież nie da się tak do końca przygotować do porodu. Będzie dobrze, trzymam kciuki za nas wszystkie 😃
Ja to sie modle zeby rozpoznać te właściwe skurcze 😅😜 Pierwsza ciąża i mam wrazenie ze schizuje, jeszcze niby 25 dni, ale ja mam nadzieje ze sie rozpocznie po pierwszym czerwca 😆
 
Jestem dzisiaj w 38 +0 i siedzę jak na szpilkach od kilku dni w zasadzie zwłaszcza że z USG wynikało że dzidzia jest trochę większą i powinna się pojawić tak 28.05 a nie 3.06. 😅 powiedzcie jak sobie radzić z brakiem cierpliwości kiedy już wszystko jest przygotowane 😌 nie wiem co ze sobą zrobić.. No i też nic się nie dzieje.. Żeby chociaż jakieś skurcze przepowiadające, ale nie..
Co do znieczulenia to gaz mnie przeraża bo wiem jak słabo znoszę mdłości, a mogą być efektem jego zastosowania. Chyba spróbuje bez niczego. Zobaczymy 😜 wierzę w swoje ciało.
Termin porodu sie powinno trzymac wyznaczonego na pierwszych prenatalnych. Jeśli Twój termin od I prenatalnych utrzymuje się 3.06. to ten termin jest wiarygodny a nie wielkość dziecka. 😅
 
reklama
Do góry