reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Oo! :D
Ja mam na 15 czerwca, ale w piatek mam wizytę na nfz, więc może zbada mnie palpacyjnie i zobaczymy czy jakieś rozwarcie sie szykuje, ale też nic się nie zapowiada. A dzisiaj 37+0.
Za tydzien w czwartek mam prywatna wizytę i ostatnie usg i skierowanie pewnie dostanę na szpital zebym się zgłosiła w terminie porodu jak się nie zacznie samemu.
 
reklama
Ja już po wizycie, niby jakieś delikatne skurcze są wg ktg, też ich nie czułam. Ogólnie lekarz powiedział, że dzisiaj, czy jutro nie urodzę, 😄, (dziecko jest ułożone dalej glowkowo, ale dość wysoko),a dalej no to nie wiadomo. Mam się zgłosić 2 czerwca, to będzie równo 40 tydzień i postanowimy co dalej. No chyba, że urodzę do tego czasu.
 
Ogólnie jeżeli nic się nie będzie działo to 7 do 10 dni po terminie z Om dostanę skierowanie i mam się zgłosić do szpitala na obserwację i wywołanie. No, ale do tego czasu mam jeszcze ponad dwa tygodnie, więc nic nie wiadomo😄
 
Dziewczyny dajcie znać co u Was, jak się czujecie 😉 urodziła już któraś z czerwcowek? My nadal czekamy 😉
 
Dziewczyny dajcie znać co u Was, jak się czujecie 😉 urodziła już któraś z czerwcowek? My nadal czekamy 😉
U nas dzisiaj 36+4, jakoś słabo dziś się czuję, chyba to od ciśnienia 😅 na 17 jedziemy na ktg więc zobaczymy jak te moje skurcze, bo we wtorek były pokaźne, ale bezbolesne więc macica trenuje przed porodem 😄
A Ty jak się czujesz? U Ciebie to już tuż tuż 😊
 
U nas dzisiaj 36+4, jakoś słabo dziś się czuję, chyba to od ciśnienia 😅 na 17 jedziemy na ktg więc zobaczymy jak te moje skurcze, bo we wtorek były pokaźne, ale bezbolesne więc macica trenuje przed porodem 😄
A Ty jak się czujesz? U Ciebie to już tuż tuż 😊
Wczoraj miałam skurcze, ale nieregularne, wieczorem minęły. Myślałam, że w nocy mam skurcze, ale okazało się, że tylko mi się śniły 😅 ogólnie dobrze się czuję, trochę zmęczona, ale dalej "na chodzie" 😄
 
reklama
Do góry