reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Ja miałam w 3 miesiącu. Mocno leciała krew, woda w toalecie cała czerwona. Okazało się, że krwiak ale ciążę donosilam. Nie chciałam iść na zwolnienie bo się bałam, że poronie a wszyscy w pracy się dowiedzą więc pracowałam na pół leżąco z laptopem w domu
rozumiem 😊 ale to chyba do autorki postu o krwawieniu 😉 jeżeli byłaś po konsultacji z lekarzem i stwierdził, że to krwiak i byłaś w stanie i lekarz zdecydował, że możesz pracować to ok. Ale autorka postu nie była jeszcze u lekarza więc nie wiadomo z jakiej przyczyny to krwawienie. Ja napisałam co ja bym zrobiła, może jestem po prostu przewrażliwiona po jednej stracie, ale każda z nas jest dorosła i sama decyduje co robi 😉
 
reklama
rozumiem 😊 ale to chyba do autorki postu o krwawieniu 😉 jeżeli byłaś po konsultacji z lekarzem i stwierdził, że to krwiak i byłaś w stanie i lekarz zdecydował, że możesz pracować to ok. Ale autorka postu nie była jeszcze u lekarza więc nie wiadomo z jakiej przyczyny to krwawienie. Ja napisałam co ja bym zrobiła, może jestem po prostu przewrażliwiona po jednej stracie, ale każda z nas jest dorosła i sama d😉
Tak, tak, to do autorki. Nie ogarniam do końca tego cytowania z telefonu
 
Tak, tak, to do autorki. Nie ogarniam do końca tego cytowania z telefonu
pod daną wiadomością masz "odpowiedź" i jak naciśniesz to odpowiadasz na tą daną wiadomość, jak chcesz dwie czy więcej zacytować wiadomości to naciskasz "odpowiedź", odpowiadasz na tą wiadomość i później klikasz "odpowiedź" przy innej wiadomości na którą chcesz odpowiedzieć i dopiero wysyłasz. W ten sposób odpowiadasz w jednej swojej wiadomości na dwie czy więcej 😉 nie wiem czy udało mi się to wytłumaczyć 🤣🤣🙈
 
Ogólnie czytałam że jak jest takie krwawienie, ale nie ma żadnych innych objawów to trzeba to skonsultować z lekarzem w ciągu 72 h. Chwilowo jakiejkolwiek krwi brak, żadnego bólu ani nic. Jeśli pojawi się cokolwiek nowego to pojadę na IP, bo mój lekarz dziś przyjmuje w innym mieście, a jutro dopiero popołudniu u mnie.
 
Ogólnie czytałam że jak jest takie krwawienie, ale nie ma żadnych innych objawów to trzeba to skonsultować z lekarzem w ciągu 72 h. Chwilowo jakiejkolwiek krwi brak, żadnego bólu ani nic. Jeśli pojawi się cokolwiek nowego to pojadę na IP, bo mój lekarz dziś przyjmuje w innym mieście, a jutro dopiero popołudniu u mnie.
to dobrze, że już nie ma krwawienia 😉 Zrobisz jak uważasz. Pamiętaj tylko, że te 72h to pewnie jakaś statystyka i nikt ci nie da gwarancji, że przez ten czas nic się napewno nie wydarzy.
 
to dobrze, że już nie ma krwawienia 😉 Zrobisz jak uważasz. Pamiętaj tylko, że te 72h to pewnie jakaś statystyka i nikt ci nie da gwarancji, że przez ten czas nic się napewno nie wydarzy.

Krwawienie ustało po 15 minutach, gdzie w tym czasie właściwie oprócz tego że to była żywa krew to było to ledwo kilka dużych kropli, bólu nie miałam żadnego. Nie wiem zobaczymy, na razie jest ok. Wiadomo że 72 h to kupa czasu i wszystko się może wydarzyć, oczywiście mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, ale czasem nie mamy na pewne rzeczy wpływu. No nic, nie chce panikować, znam dużo historii o dosłownych krwotokach, a dzieci rodziły się zdrowe. Jak coś się będzie działo to pojadę, a jak nie to oby lekarz jutro powiedział że wszystko jest ok... Trzymajcie kciuki!
 
Krwawienie ustało po 15 minutach, gdzie w tym czasie właściwie oprócz tego że to była żywa krew to było to ledwo kilka dużych kropli, bólu nie miałam żadnego. Nie wiem zobaczymy, na razie jest ok. Wiadomo że 72 h to kupa czasu i wszystko się może wydarzyć, oczywiście mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, ale czasem nie mamy na pewne rzeczy wpływu. No nic, nie chce panikować, znam dużo historii o dosłownych krwotokach, a dzieci rodziły się zdrowe. Jak coś się będzie działo to pojadę, a jak nie to oby lekarz jutro powiedział że wszystko jest ok... Trzymajcie kciuki!
trzymam kciuki bardzo mocno 🤞🤞🤞
 
Ja osobiście jestem straszna panikara i odrazu bym jechala do lekarza lub szpitala. Ale powiem wam ze moja bratowa w ciąży miala normalnie okres czerwony obfity poszla do lekarza ze nie dostala kolejnego okresu a tu byla w 9/10 tc.
 
Ja osobiście jestem straszna panikara i odrazu bym jechala do lekarza lub szpitala. Ale powiem wam ze moja bratowa w ciąży miala normalnie okres czerwony obfity poszla do lekarza ze nie dostala kolejnego okresu a tu byla w 9/10 tc.
Ja mam w bliskiej rodzinie osobę, która całą ciążę miała okres. A w drugiej ciąży do 6 miesiąca. Zdarzają się takie rzeczy
 
reklama
Do góry