Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
WitajTak wgl, jestem Kornelialat 29 a w duszy wiecznie 18
![]()
Co chwila coś nowegoTo jest normalne na początku ciąży, wszystko Ci się rozchodzi i robi miejsce dla kropkajeśli masz nos pe to możesz ją zażyć, nic się nie stanie, lekarz to samo Ci powie Kochana.
Moja Mama urodziła moją siostrę mając 43 lata, młoda jesteśWitajja to tu chyba będę seniorką bo zaraz 36 stuknie
![]()
Ja Karolina 30 w marcuWitajja to tu chyba będę seniorką bo zaraz 36 stuknie
![]()
Przyzwyczaj się.Co chwila coś nowego![]()
Ja dwa razy byłam z bólami u lekarza. Raz na sor. I w sumie dostałam opr, że niepotrzebnie bo wszystko się rozciąga i to może boleć. Teraz mam większy luz pod tym względem. Chociaż podobno każda ciąża innaCo chwila coś nowego![]()
Ja też 29Tak wgl, jestem Kornelialat 29 a w duszy wiecznie 18
![]()
Wczoraj już zaczęłam szukać co to może być, natknęłam się na głupoty zaraz się można zamartwiaćJa dwa razy byłam z bólami u lekarza. Raz na sor. I w sumie dostałam opr, że niepotrzebnie bo wszystko się rozciąga i to może boleć. Teraz mam większy luz pod tym względem. Chociaż podobno każda ciąża inna