reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Załączniki

  • 1d01e540-2bba-42ec-bbe7-87c6261e2678.jpeg
    1d01e540-2bba-42ec-bbe7-87c6261e2678.jpeg
    12 KB · Wyświetleń: 23
reklama
Ja to rodziłam jak był covid i odwiedzin nie było. Z jednej strony fajnie bo spokój na salach i pielgrzymek nie było a z drugiej mały chorowal od 3 doby był na oiomie ze mną tez nie było najlepiej i brakowało mi wsparcia męża byłam zdana sama na siebie lekarze nie chcieli informować o naszych stanach męża bo jak to stwierdzili nie mogą zweryfikować przez telefon czy to na pewno on 🤦🏼‍♀️
o rany, koszmarnie :( Ja bardzo współczułam dziewczynom, zwłaszcza po cesarce, że do powrotu do domu sa zdane na siebie.
 
Mój mąż wyjechał na 3 dni i pusto bardzo bez niego. Dziś szalony dzień, praca do 16:30, po małe do przedszkola, potem starsza zajęcia, logopeda i wszędzie z młodszą córcią. Wróciłyśmy o 19:20, padam.
 
U nie których z Was pojawiały się plamienia, brudzenie, ile u Was trwało??
Ja wczoraj miałam spokój. Dziś znowu jednorwzowe lekkie brudzenie.
 
Dzięki za Wasze odpowiedzi. Zrobiłam rano proga i faktycznie mogłby być wiekszy bo 19,1 mi wyszedł. Beta za to nie jest zła bo cos ponad 127tys (7+4tyg). Zadzwoniłam do lekarza i kazał mi zwiększyć dawkę proga i przyjść do niego jutro na usg, także zobaczymy co się dzieje :) mam nadzieje, że maleństwo rośnie i serduszko będzie bić jak dzwon :)
Jest reakcja że strony lekarza więc super 😊 będzie dobrze ❤️ daj nam tu znać jak tylko wyjdziesz z gabinetu ❣️
 
reklama
Do góry