reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Dziewczyny czy wy tez macie tak ze czasem nie macie mdlosci wogole? Ja sie juz troche przyznam stresuje bo dzis obudzilam sie calkiem bez mdlosci. Nic mi nie jest. Czuje sie bardzo dobrze. Macice czuje po staremu jak dalej ciagnie ale nie mam mdlosci. Jestem w 9 tygodniu i 4 dni. Czy to mozliwe ze tak szybko mdlosci mi minely? Zazwyczaj koncza sie w 12 tygodniu
 
reklama
Dziewczyny czy wy tez macie tak ze czasem nie macie mdlosci wogole? Ja sie juz troche przyznam stresuje bo dzis obudzilam sie calkiem bez mdlosci. Nic mi nie jest. Czuje sie bardzo dobrze. Macice czuje po staremu jak dalej ciagnie ale nie mam mdlosci. Jestem w 9 tygodniu i 4 dni. Czy to mozliwe ze tak szybko mdlosci mi minely? Zazwyczaj koncza sie w 12 tygodniu


Nie chce dołować - miałam to wczoraj, pierwszy i jedyny dzień, wieczorem wrociły ale lekkie, za to dzisiaj wrociło dwa razy mocniej niż zwykle 🤢 ale juz i tak bliżej niż dalej ! ;)
 
Dziewczyny czy wy tez macie tak ze czasem nie macie mdlosci wogole? Ja sie juz troche przyznam stresuje bo dzis obudzilam sie calkiem bez mdlosci. Nic mi nie jest. Czuje sie bardzo dobrze. Macice czuje po staremu jak dalej ciagnie ale nie mam mdlosci. Jestem w 9 tygodniu i 4 dni. Czy to mozliwe ze tak szybko mdlosci mi minely? Zazwyczaj koncza sie w 12 tygodniu
ja tak miałam jeden dzień, i wróciły mdłości 🤢Ale ze w końcu mijają z dnia na dzień to normalne. Organizm zaakceptował ciążę 😉
 
Dziewczyny czy wy tez macie tak ze czasem nie macie mdlosci wogole? Ja sie juz troche przyznam stresuje bo dzis obudzilam sie calkiem bez mdlosci. Nic mi nie jest. Czuje sie bardzo dobrze. Macice czuje po staremu jak dalej ciagnie ale nie mam mdlosci. Jestem w 9 tygodniu i 4 dni. Czy to mozliwe ze tak szybko mdlosci mi minely? Zazwyczaj koncza sie w 12 tygodniu
ja nie mam w ogóle mdłości i nie miałam nigdy, jestem tylko bardziej zmęczona i piersi mnie bolą, raz na jakiś czas coś zakłuje. Także w ogóle tej ciąży nie czuję 🙈
 
Do dziewczyn które biorą Xonvea, czy Wy też macie koszmarne sny po nich?? To jedno z działan niepożadanych wg ulotki. Ja mam straszne, wyraźne koszmary, wczesniej nie pamiętałam snów..
 
Ostatnia edycja:
Jestem po USG w szpitalu 😊 badanie trwało ponad pół godziny 🙈 widziałam mojego małego człowieczka 🥺😍 bardzo ruchliwy 🤣 2 lekarki były przy USG i tak się śmiały, że bardzo skoczny dzieciaczek 😅 rączki ciągle na buzi, nóżki skrzyżowane 🙆🏼‍♀️ ciężko było im pomierzyć 😅 pani doktor zapytała czy chce wiedzieć co będzie 🙈 odpowiedziałam, że nie chce to powiedziała że one będą wiedziały ale mi w takim razie nie powiedzą 🙈 wszystko na ten moment książkowo ❤️
Gratulacje!! Bardzo się cieszę ❣️ maluszek wariuje w brzuszku 🤗😆🤗❣️
 
reklama
Dziewczyny czy wy tez macie tak ze czasem nie macie mdlosci wogole? Ja sie juz troche przyznam stresuje bo dzis obudzilam sie calkiem bez mdlosci. Nic mi nie jest. Czuje sie bardzo dobrze. Macice czuje po staremu jak dalej ciagnie ale nie mam mdlosci. Jestem w 9 tygodniu i 4 dni. Czy to mozliwe ze tak szybko mdlosci mi minely? Zazwyczaj koncza sie w 12 tygodniu
 
Do góry