reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2024

reklama
No więc tak- dostałam receptę na eutxyrox (czy coś takiego) na zbicie TSH. Doktorek potwierdził że max 2,5 może być. Do endokrynologa mnie nie wysylal dzięki Bogu. I zrobił mi USG 😍 jest pęcherzyk ciążowy 7 mm. Na razie nic w środku nie widać. Wizyta za 2 tyg i jak będzie wtedy zarodek z bijącym serduszkiem to położna założy mi kartę ciąży.
Niesamowita ulgę czuję. Wiem że wszystko może się jeszcze wydarzyć ale taki spokój na mnie spłynął... 😍
 
Ciąża siódma i jeżeli szczęśliwie wszystko się skończy, to tak- dzieciątko piąte
Wow, super! Podziwiam, zawsze chciałam mieć dużą rodzinę i myśleliśmy z mężem o czwórce, ale szczerze mówiąc, po pierwszym trochę spanikowaliśmy :D Nie wiem czy ogarniemy tyle dzieci i na chwilę obecną planujemy trójkę :)
 
podziwiam. Ja się boję jak damy radę z drugim. Ale ponoć największy szok ma się po pierwszym i drugim dziecku a potem to już ponoć idzie 😅
Nie ma co podziwiać i nie czujemy się na pewno jak bohaterzy. Po prostu tak zdecydowaliśmy, taki kierunek w życiu obraliśmy i bierzemy to na klatę, ze wszystkimi konsenkwencjami. Decyzja o piątym była baaaardzo trudna, bo czwarty jest mocno niepełnosprawny.
 
Nie ma co podziwiać i nie czujemy się na pewno jak bohaterzy. Po prostu tak zdecydowaliśmy, taki kierunek w życiu obraliśmy i bierzemy to na klatę, ze wszystkimi konsenkwencjami. Decyzja o piątym była baaaardzo trudna, bo czwarty jest mocno niepełnosprawny.
my chcieliśmy troje albo czworo, ale tak koszmarnie znoszę ciążę, że po drugim podziękuję. Od kilku dni leżę plackiem, bo ledwo głowę podniosę to zaraz wszystko zwracam i jedyne co jem to bułki z masłem. Wczoraj cały dzień czułam zapach brokuła i wymiotowałam, a ja normalnie kocham brokuły.
 
Czekam na Twoją relacje 😁🤞🤞🤞🤞🤞
Niestety po wizycie wiem, że nic nie wiem :D Nic nie było widać, a jak się zapytałam czy endometrium wygląda na ciążowe, to usłyszałam "Raczej tak" 🤨 I zaprasza za dwa tygodnie. Ja też dość późno miałam owulację, bo dopiero 20 dc, może dlatego tak zupełnie nic nie było widać
 
reklama
Widzę że nie tylko mnie zaczęły znowu objawy rozbrajać, ja też mam ochotę leżeć plackiem o się nie ruszać chociaż wtedy też czuję się tragicznie... Ciągle mdłości nieprzerwanie od kilku dni, nic nie pomaga i mogłabym w kółko spać
 
Do góry