• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

czerwcowe ploteczki :D

Rusałko, to mam nadzieję, że uda Wam się znaleźć coś tańszego i równie fajnego.

U nas dziś było raz słońce, raz śnieg - jak to w marcu.
 
reklama
U nas jak popadnie tzn. co drugi - trzreci dzien. Do mycia uzywam plynu Mustela i to jest specyfik 2 w jednym wiec zasadniczo szamponu juz nie powinnismy ale jak juz myjemy glowe pozadnie (bo w kapieli i tak Julek wlasciwie co wieczor ja moczy) to uzywamy Nivea dla dzieci.
 
a my różnie bo jak Karol nurkuje to i codziennie bo ma mokrą, ale teraz np od kilku dni nie...z założenia co 2-3 dni J&J ale w sumie to Lolo decyduje bo jak zmoczy głowę to wtedy myjemy :)
 
reklama
my używamy oliatum, staram się 2 razy w tygodniu, ale to nam różnie wychodzi bo Iza nadal nie lubi myć głowy i strasznie przy tym panikuje, zamówiłam to rondo do mycia głowy, mam nadzieję że na dniach przyjdzie:tak::dry::sorry2:
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry