reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe smakołyki_przepisy :)

reklama
Tak jak napisała Lorcia młode ziemniaki NIE bo powodują kolki!!! Ja już odważyłam się zjeść panierowanego schabowego, serek z cebulką, maliny. Jem jogurty ale z nabiałem i jajkami nie eksperymentuję. Wolę dmuchać na zimne.

A co do diety bezmlecznej to przy Krzyśku jadłam nawet płatki z mlekiem...na jego mleku:-D
 
żeby nie gotować dwóch obiadów robię tak:

Rodzina schoboszczaka smażonego ja schab z wody z marcheweczką.
Rodzina mielone ja putpety w sosie własnym z koperkiem
Zupy praktycznie każdą( oprócz wzdymających) ale bez smietany
Piers z kurczaka z wody i z piekarnika z warzywami
Pierś z kurczczka w kosteczkę lub paseczki w sosiku
Dania jem z ryżem i makaronem
Nie jem naleśników bo mleko i jajo. nie jem gofrów bo jak wyżej, nie jem jajecznicy,
magdziarko, na czym polega schab z wody:zawstydzona/y:?
 
ja jem ziemniaki i jak narazie ok...
Malemu sie nie spodobalo jak zjadlam winogrona...
ale najbardziej to mi sie chce kawy:zawstydzona/y: myslicie ze jakas zbozowa czy inka moglaby byc?:zawstydzona/y:
 
Behemotku chyba chodzi o schab gotowany w wodzie troszku osolonej z marchewką:confused::-)
ja dodaje całą włoszczyznę tnę mięso na kawałki i tak sobie je pichcę:tak: później lekko zaklepuję maką i sos gotowy:tak:

wilmek ja od samego początku piję kawę-słabą i bez mleka jakoś małemu nic nie jest:tak:
 
A ja chyba mogę jeść wszystko, bo byłam prawie tydzień na diecie i żadnej różnicy nie widzaiłam :tak: :sorry2: jajko juz w szpitalu dostałam, a w domku zaszalałam z jajecznicą :szok::-D do tego był juz por, soja, schaboszczak smażony :-p boję się i jeszcze nie jadłam typowo wzdymających potraw no i słodyczy z czekoladą, ale pomalutku ;-) no i jadłam już kilka ciast :-)
najważniejszy chyba umiar...
 
Mata z tymi smażonymi to bym uważała :tak: lepiej gotowane mięsko, por raczej tez z cebulowatych, a czekolada może wywołać alergię
 
Dziewczyny,

obiecalam swego czasu troche przepisow. Chcialam przekopiowywac z innego forum, ale stwierdzilam, ze lepiej bedzie wkleic link. Tym bardziej, ze to watek zarchiwizowany, a ja korzystalam z tych przepisow juz 4 lata temu!!! Na szczescie mialam dodane w "ulubionych":

Alergie - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl

Duzo ciekawych przepisow, niektore juz przydatne, inne beda za jakis czas. A przepis na bananowe ciasto i na piernika z jablek wkleje za moment....
 
reklama

Podobne tematy

Do góry