reklama

CZERWCOWI TATUSIOWIE

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2006r.' rozpoczęty przez mr_skrzatek, 9 Listopad 2005.

1. mr_skrzatek

mr_skrzatek Zaciekawiona BB

Witam
    Jestem mężem SKRZATKI.
    Coś mi się wydaje że nie tylko ja "jestem z moją żoną w ciąży" ale zaglądają tu inni czerwcowi tatusiowie. Dajcie znać o sobie.

2. Rusia

Rusia DORKA:)czerwiec06lipiec10

Witaj. Mój maż również ze mna "przechodzi" ciazę, ale niestety nie lubi kompa..wiec i korzysta wowczas tylko- kiedy musi.
    Pozdrawiamy!

3. reklama
  4. Marthusia

Marthusia mama Lenulca i Fasolki:)

Witam tatusia:)to musi byc bardzo mile, gdy przyszly ojciec tak troszczy sie o swoja zonke podczas ciazy.:)

5. mr_skrzatek

oj troszczy się troszczy :) uwielbiam dbać o moja Skrzatkę , a po necie z informacjami o ciąży i bąbelkach chyba nawet ganiam więcej niż ona :) ale to z racji jej wiecznego zapracowania :)

6. LILITH

LILITH Moderator

Witaj:) ja z majowek:) moj mezus tez ze mna strasznie przezywa i chyba nawet ma pewne objawy! Skrzatku chcialam ci powiedziec ze kiedys byl taki watek w ciaza.porod,polog dla tatusiow!:):) No i w relacjach rodzinnnych:)

7. han solo

han solo Zaciekawiona BB

Czerwcowy Tatus to jest pewne!!!

A moze nawet juz i majowy ;D

8. aniasorsha

aniasorsha Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

Gratulujemy, czerwcowy tatusiu! :) A czy Twoja Pani gdzieś między nami gości?

9. Marthusia

Marthusia mama Lenulca i Fasolki:)

Gratulacje dla tatusia:))

10. reklama
  11. mr_skrzatek

Jasne. Jak już pisałem to SKRZATKA :) najcudowniejsza z żon :)

12. Agatatje

Agatatje MAJOWA MAMA 06` Fan(ka)

jak ktos widzial Gwiezdne Wojny, to sie domysli czyim tatusiem jest han solo :laugh:
    nawet juz raz cos napisal tutaj :D
    ale normalnie to on ma swoje forum i na nasze nie zaglada chyba ze mi przez ramie :p ;D :laugh:

Poleć forum