reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
i przede wszytkim mi marudził nad głową i wkońcu bede mogła normalnie korzystać z laptopa a nie i Poda jak do tej pory zeby na bb posiedziec:-D:-D:-D:-D

a tak wogóle to moj bobinoks pospała mi 3,5 h wstała przed 18:shocked2::dry: i teraz la masakra i la tortura do późnej nocy:sorry2:
 
reklama
Kuba padł przed 19. Nie spał wcale dzisiaj. Położyłam go na drzemkę, ale zamiast spać to siedział w łóżeczku gadał do siebie i bawił sie zabawkami. Za to dał mi popalić popołudniu. Był mega marudny:wściekła/y::wściekła/y: Ale na szczęscie teraz mam spokój i ciszę. Za niedługo Kacpra ścignę do łóżka bo nie spał w przedszkolu i będę upajała się błogą ciszą.

Ula fajnie, że M znalazł pracę, a jeszcze bardziej cieszy mnie fakt, że będziesz częsciej z nami:-):-):-)

Asiowo cieszę się, że dodatkowa kaska Wam wpadnie. Zawsze przyda sie dodatkowy zastrzyk gotówki:-)

Majeczko wolny dzień w tygodniu zawsze sie przydaje. Można pozałatwiać ważniejsze sprawy. Zyczę szybkiego załatwienia ubezpieczenia autka

Daruuunia bedziesz szałowo wyglądała w tej kiecce:tak::tak: I kaska w portfelu zostanie. Bawcie się dobrze i koniecznie wklej foty. Już sobie wyobrażam jak będziesz pięknie wyglądała
 
Ula gratulacje dla m!

Aguś oj dziękuje juz za miłe komentarze, chociaż dzisiaj wyglądam i czuje się jak z krzyża zdjęta... na dodatek brzuch mam wielki przy @... ehhhh :dry: jestem już w domu, ale odkąd wróciłam z pracy to leżę, teraz mój tata kąpie Barta, Ł na treningu a ja gdy odzyskałam minimalnie siły wskoczyłam na bbolca ;-)

Ach! Dziękuje Wam za życzenia rocznicowe!

Ł gdy wróciłam z pracy przywitał mnie kwiatami, piekną biżuterią, obiadem, czystym mieszkanie, wypranym pranie, pod wieczór wypiliśmy czerwone wino, ja poszłam sie wykąpać, poźniej Ł a mądra Daria podczas gdy Ł brał prysznic zasnęła :zawstydzona/y::-D:baffled: gdy się obudziłam rano byłam w szoku, a zapowiadał sie taki romantyczny wieczór... to wszystko przez pracę, wychodze z niej bez sił... no ale może jakaś premia będzie sie szykowała :tak:
 
No to Marlenko szykuje się fajowy wieczorek, ja o niczym innym nie marze, jak byc juz wykapana, leżeć w łóżku w błogiej ciszy, bez bólu brzucha... :dry:
 
Marlenko bawcie się dobrze. Udanego wyjścia;-) W końcu z R mozecie zaszaleć jak dawniej.

Daruuunia ale Ty masz dobrze z tatą. Wykąpie Barta , zaopiekuję się nim. Ty nie pozwól tacie wracać do domu. Zyczę szybkiej poprawy samopoczucia chociaż przed @ to prawie niemozłiwe. I widzę, że Ł sie postarał na rocznicę. A to że zasnęłaś to pewnie za długo siedział pod prysznicem i to jego wina. Bo ile można czekać:-D:-D:-D
 
Witam się wieczorowo !!
Wam już dzieciaczki pięknie śpia a moja Natunia szaleje z tatusiem - graja w piłke i układaja puzzle :baffled::happy2:
Jesli chodzi o nianie, to na chwile obecna moge stwierdzic, że to był strzał w dziesiątke :tak:. Jest jednak dopiero pierwszy tydzień, więc mam nadzieje, że się nie "popsuje" ;-)
Marlenko zazdroszcze wyjścia, bawcie sie dobrze !!
Marta jak tam zatoki? dalej Cie tak boli?
Daria no to mąz sie ładnie postarł na Rocznice :tak:
Mejdia witaj !! Mam rozumiec, że masz już stałe łącze? Co do Twojego pytania to odpsize Ci na PW :tak:.
Uleńka wspaniałe wiadomości !! Alez się ciesze :tak::-D
Kasia Jola ja też jestem niskociśnieniowec :baffled: i do tego meteopata - reaguje na każdą zmiane pogody ...

Udało mi się wcisnąc na jutro do fryzjera, więc w końcu będe wyglądała jak "ludź". O ile mi laska włosów nie spaprze :-p:cool2:
 
Witam na otwartym:zawstydzona/y:;-):-)
Basiu ja tez mysle isc do fryzjera bo farbke pasowaloby polozyc i troszke scieniowac ale sie boje o\bo ostatnio tak mi wlosy spie*** ze 3 miesiac zapuszczam zeby dalo sie z nimi cos zrobic. Chyba poczekam i wybiore sie do rodzicow bo tam jest fajna fryzjerka.

Marlenko udanego wypadu:tak:;-):-p

Pozdrawiam:-)
 
Zuskus! Witam Cie chlebem i sola na otwartym polu walki! :-);-)

Aguś tak dobrze to ja z tatą nie mam, bo on tylko siedział z Bartem w łazience, a jak przyszlo co do czego tzn. umyć, powycierac, ubrać to już taty nie było :-D boi się robic takie rzeczy :-)

Ł mi już wrócił z treningu, ja własnie wyszłam z pod prysznica, zrobilam sobie henne brwii i czekam żeby to zmyć :-)
 
reklama
Ale tu dzisiaj ruch :szok: mi przeszła migrena w końcu, m ogląda tv, to ja hop na bb :-p

Asiu super, że tak kaska Wam teraz wyskakuje, oby częściej były takie sytuacje :tak:

Ula to gratuluje pracy M i powrotu na stałe na BB :-p

Darunia obyś do jutra wydobrzała, bo szykuje się szalona noc, podczas której raczej nie uśniesz :cool2: fajnego masz pomocnika w domku ;-) a Ł spisał się na medal, ma taka laseczke w domu, to musi sie starać :-p

Basiu cieszę się, że niania spisuje się na medal i na pewno tak juz zostanie, no i Natka nie musi chodzić do tego żłobka :dry:

Marleko to dzisiaj w nocy szalejesz, tak? Ehh ale Wam fajnie...

Kasiu Ty to krew chyba też masz w kolorze kawy :sorry2: ale rozumiem Was niskociśnieniowcy doskonale, bo ja przed ciążą miałam nawet 80/40 :baffled: teraz się unormowało :tak:

u nas wszystko dobrze, mała ma teraz etap bajek, mogłaby non stop oglądać, na dwór wychodzić nie chce... masakra... dobrze, że na zajęciach chociaż super się bawi - wczoraj aż sie popłakała, bo nie chciała wracać do domu :sorry2:
 
Do góry