reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Witam
My dzisiaj po spanku Nadii idziemy na szczepienie, pogoda cudowna, az miło kiedy w domu jest tak jasno od słoneczka...
Fabianek wczoraj dostał temperatury- w zasadzie nic mu nie jest, nie ma żadnych objawów, no nic dzisiaj nie poszedł do przedszkola i mam nadzieję,ze jutro będzie zdrów ...

A co tu tak pustoo.... hmm???? halloooo Baby :-):tak: KasiaU,Basia, Darunia, Mata,Ula, Marlen, Agnieszka,Maajka, Mamoot, Asiowo,Patyk..Mejda ( no juz mialas z nami byc ) itd...??????????
 
reklama
jestem jestem niedawno wróciłam z zuzia ze spaceru bo pogoda była super a teraz się coś chmurzy. :-/ ogolnie od rana podczytuje co tu sie dzieje i na oddziale zamkniętym :-)
Ja to muszę moje dziecię pochwalić wczoraj to tylko jedne majtochy były mokre :-) pomału zuza sie przyzwyczaja
 
Lila wzywasz to się pojawiam.
Ogólnie piękna pogoda a ja siedzę w biurze i się czuje do dupki , mam stan podgorączkowy , łykam febrisan i walczę z choróbskiem od zarodka .
Ulek gratulejszyn - ja odłożyłam "tą sprawę "do "cieplejszych dni ".
 
Ja też już jestem,
właśnie wpadłam do domu i pierwsze co to na BB:-)!
Wojtek akurat z dziadkiem na sankach więc chwilkę dla siebie mam.
Ogórkowa już wczoraj wieczorem ugotowałam więc dziś obiadek mam z głowy:tak:!
T. wraca ok. 21.00 bo angielski ma po pracy
i nie opłaca mu się wracać do domu więc do wieczorka sama jestem
z tym łobuzem małym. Do 20.00 mogę zapomnieć o chwili dla siebie:baffled:.
No chyba, że Tubisie włączę:happy2:.
Zdrówka dla chorujących!
No i Ula , kurczę odważnie się wzięłaś za nocnikowanie!!!
 
Ostatnia edycja:
To i ja się grzecznie melduję ;-) łobuziara śpi, więc mogę :-p

Ula to Zuzia chyba kapituluje, oby juz niedługo pieluchy poszły w zapomnienie :tak: my podobnie jak Kasia czekamy na cieplejsze dni

Mejdija fajnie, że już wróciłaś. Widzę, że kursik taki konkretny, żeby coś się nauczyć, a nie byleby papierek wystawili, super, tez mi się coś takiego marzy... ;póki co czekam jeszcze na rachunkowość na tej podyplomówce, ponoć świetna babka będzie prowadzić :tak:

Kasiu zdrówka, choróbska sioooooooooooooo

Lilianko a co to za szczepienie:confused: oby gorączka Fabiana to tylko taki jednorazwoy wyskok był :tak:

my dzisiaj z małą w kuchni poszalałyśmy, rosołek ze swojskim makaronem jak na batalion wojska :-D dzisiaj chyba znów małą będę musiała na zajęcia budzić, bo niedługo czas się zbierać, oby tylko wstała z dobrym humorem... za to się wyszaleje, dzisiaj mają malować palcami, będzie wesoło :baffled:
pomału biorę się za nocne karmienia, w dzień mała się już w ogóle nie dopomina, za to mleko z kubka mogłaby litrami pić, staram się jej ograniczać krowie, chociaż jej bardzo smakuje i nic po nim jej nie jest... w nocy karmie ją koło 3 jak się budzi, a pozostałe poudki to woda albo tulenie, nie jest źle i z każdą noca lepiej śpi :tak:
 
Dzień dobry Kobitki...
Jestem, żyję.... dzisiaj mam w końcu dzień wolny! Wzięlam sobie bo w pracy bywałam od 5:30 do wieczora! Taki mamy młyn, że wszyscy się dziwią

O! Kurcze mój tata już przyjechał- później wszystko Wam napiszę! lecę go przywitać!
 
Martuś a Nadia dzisiaj dopiero miala HiB tą 5 w 1 :) jakoś nie pamietam tych nazw, a co do Fabiana znów ma temperaturę!!
A ja dzisiaj ide na aerobic - od nastepnego tyugodnia basen zaczynam!!
 
Lila to fajnie , basenik się przyda na twój kręgosłup .
Martula rosołek to moja Ola uwielbia :-)
 
Mejdia-witaj w koncu z powrotem na bb:-)
Ula-gratuluje postepow u Zuzy:-)
Mata-gratuluje postepow z lepszym spaniem u Dobrusi:-)

A u nas....Majuli chyba ida zeby,bo mamy ciezkie dni,z marudzeniem,poplakiwaniem,nocki tez niepiekne.
I w ogole sie ostatnio zrobila dzika do obcych lub niezbyt znanych osob-po prostu panikuje i jest wielki placz i strach.....Mam nadzieje,ze to przejsciowe.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dobry wieczór:-)

Majeczko oby zębole Majuni szybko wyszły i nastał spokój i wróciła grzeczna Majeczka;-) A z baniem się obcych wydaje mi sie, że to przejściowe problemy i za jakiś czas wszystko minie. Dzieci tak mają czasami

Lilka Ty to laska będziesz aerobik, basen. Wow Zycżę sił i wytrwałości;-):-)

Daruunia fajnie, że tata przyjechał. Będziesz miała pomoc;-)Zaglądaj do nas częsciej. Bo jest wyraźny brak Ciebie;-)

Marta, ale narobiłaś mi smaczka na rosołek ze swojskim makaronem. Mniam. Oj jak ja dawno nie jadłam takiego. Gratuluję sukcesów odcycania. Widzę, że juz ogromniasty postęp zrobiłyście. Przed Wami tylko kilka maleńkich kroczków. Brrraaawo

Mejdia witaj Kochana. Fajowsko, że jest Ciebie więcej na BB. I tak trzymaj:tak::tak:

Ulcia widzę, że idziesz do przodu z odpieluchowaniem. Zuzia świetnie sobie z tym radzi. Gratuluję sukcesu. Ja poczekam na cieplejsze dni. My będziemy się męczyli a TY pewnie nie będziesz pamiętała co to pieluchy:-p:-D:-D
 
Do góry