reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Hejka,:happy:
my dziś byli na wielkich zakupach bo na koncie T. kaski przybyło,
a i mi stypendium szkoleniowe już wypłacili. Co prawda tylko 200zł,
ale i tak extra, nie dość, że uczą za darmo to jeszcze mi płacą!:tak:
Marlenka no to się załatwiłaś na cacy !:szok:
Maajka no to opłacało się harować, teraz można po sklepkach pobuszować!:-)
Kasiu biedna Oleńka, oby jak najszybciej to cholerstwo się odczepiło:sorry:
Agusia - kulig, ognisko - będzie się działo, aż zazdroszczę!
Asiowo a u nas jest odwrotnie - nocki kiepskie, ale drzemka tak jak u Dobrusi od 2-3 godz.:shocked2:trudno powiedzieć co lepsze...
 
reklama
Ano standard spożywczy, aaa nie zaraz, 3 bluzeczki dla Wojtka ,
Tomkowi koszulkę, a sobie pasek do sukienki :-),
zapomniałam, że przed hipermarketem weszłam jeszcze do Reserved.
Przeceny jak ta lala więc szkoda nie skorzystać...:eek:
 
Mejdia to poszalałaś na zakupkach. I dobrze trzeba korzystać z przecen póki są.
A kulig mega udany. Nawet Kubalo jździł w sznurku sań i gęba śmiała mu się od ucha do ucha. Planujemy powtórkę i już nie mogę sie doczekać

Kasiu mam nadzieję, że z Olcią juz jest ok. I rota za Wami
 
Witam wszystkich !
Pisze do Was z pracy, popijając kawką i kończąc pączka ;-):tak:
Wczoraj posiedziałam sobie z mała w domu, bo opiekunka miała wolne. Do południa przesnułam sie po domu i nic mi sie nie chciało, ale pod wieczór nadrobiłam wszystkie zaległości porządkowe i ugotowałam jakąs zupinke na dzisiaj.
Co do drzemek, to moja Natalka śpi juz od dawna tylko raz dziennie miedzy 14-16 i albo 1.5 albo 3 godz. Od czego to zależy nie wiem :sorry:
Asiowo alez Ci sie grzeczne córeczki trafiły. A śpia jak marzenie :tak:
Kasiu współczuje Wam tego rotawirusa. Moja kumpela z pracy akurat tez poległa - zaraziła się od dzicka. A Ty dobrze sie czujesz-niec Cie nie łapie?
Aga fajnie, że kulig sie Wam udał. Życze szybkiej powtórki z rozrywki.
Kurcze sama bym gdzies wyjechała, tak odpocząc i troche sie odsapnąc ...
Mejdia ucza i płaca - ja też tak chce !!;-)A co do wyprzedazy to faktycznie warto korzystac, bo za przyzwoite pieniądze można fajne rzeczy kupic :-p

Miłego Dnia - wracam do pracy
 
Cze Basiu
Mnie łamało wczoraj ale dzisiaj czuję się ok , w sam raz na zjedzenie dużej ilości pączków.
Dla mnie tłusty czwartek to dzień szczególny odkąd urodziłam swoje pierwsze dziecię w te święto , co pradwa wtedy wypadało 22 drugiego ale to zawsze miło wspominam to święto :-)
 
Hej!
Mejdija widzę, że ten kurs jest super, ucza konkretnie i jeszcze płacą za to ;-)polowanko na okazje widze udane i coś czuje, ze nie ostatnie:-p
Kasia i lepiej już Oli? A tłust yczwartek rzeczywiscie musisz miłlo wspominać :tak:
Aga super taki kulig, a nie bałaś się, że Kuba spadnie? Czy z Kacprem jechał?
Basia fajnie masz w pracy, że zawsze możesz sie wyrwać trochę na bb z kawusią,a dziś i z pączkiem;-)
Smacznego tłustego czwartku;-)
 
reklama
Do góry